Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Olyan embereket keresek...

Olyan embereket keresek akinek az anyukája terhesen illetve szoptatás alatt dohányzott, drogozott esetleg ivott? Még mielőtt off lenne, tanulmányhoz kell!?

Figyelt kérdés
Konkrétan a következményekre, betegségekre vagy épp az ellenkezőjére vagyok kiváncsi. Minden példa fontos lenne!köszönöm
2012. ápr. 6. 18:49
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Az egyik unokabátyánk anyja és apja alkoholista volt, az anyuka még a terhesség alatt is úgy itta a szeszt mint a vizet. A srác eléggé el van butulva, de egy gyereket már csinált egy nőnek, akit ott is hagyott. Nem sok mindent tud kezdeni az életével, csapong ide oda. A szülei még gyerekkorában meghaltak a sok piától.
2012. ápr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Anyósom a párom hugával ivott és cigizett.Testileg normálisan fejlett,de az agya egy katasztrófa,buta,nem tud semmit megjegyezni,nem tud normálisan gondolkodni sem.A szomszéd nő dettó ugyan ez,ott mind 2 gyerek agyilag jó,jól tanulnak stb de írtó picikék és betegesek,soványak
2012. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

A barátnőm mindkét terhességét végigdohányozta, a lányának epilepsziája van, a fiának meg nagyon durva asztmája.


A doki szerint ezeket okozhatta a cigi, de ezt nem lehet bizonyítani.

Persze a barátnőm azon a nézeten van, hogy biztosan nem a cigi az oka, hanem örökölték valakitől. Hát nem tudom.

2012. ápr. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Nem semmi!Várom a további hozzászólásokat és köszi az eddigieket!
2012. ápr. 6. 19:04
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Edesanyam dohanyzott velem,veserendellenesseggel szulettem.A doki szerint okozhatta a cigi,de bebizonyitva nyilvan nincs.
2012. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
30%
Én ismerek olyat, aki nem gyengén dohányozta végig a terhességet, túlhordta a babát és 10/10es apgarral született a kicsi. Makk egészséges.
2012. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Anyám mind a 4 gyerekével cigizett,az első fiának az alkoholizmuson kívül nincs baja,a második fiának sincs,a nővérem kicsit túlsúlyos,nekem pedig semmi bajom!

32N

2012. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Párom anyukája ivott, dohányzott a párommal és a testvéreivel. Kis súllyal lettek, de egészségesek, bár a párom allergiás, asztmás lett felnőttként. Anyu végig dohányzott mindhármunkkal. Egyikünknek sincs különösebb baja. Kis súllyal születtem, és ekcémás voltam gyerekkoromban. Én nem dohányzok, nem iszok. Egyik gyermekem ekcémás, másik asztmás allergiás az sincs kizárva, hogy a legkisebbnek étel allergiája van. Sőt az asztmás ekcémás gyermekeim félévig csak anyatejet kaptak, betartottam a hozzátáplálás fokozatosságát, sorrendjét.
2012. ápr. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Anyu mindhármunkkal cigizett. Mindhárman kis súllyal születtünk, főleg a kisebbik húgom. Nem lehet véletlen. Aki dohányzik, nem is kívánja úgy a kaját. Amúgy szerencsére egészségesek vagyunk, normál súllyal.
2012. ápr. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
52%

Szia! Anyukám dohányzott a terhessége alatt-azt mondja, hogy kevesebbet szívott, de arra már nem emlékszik, hogy mennyivel-1 héttel túlhordott, és teljesen normális súllyal születtem. Szerintem normális vagyok; vagy nem? :) Viccet félre téve, nincs semmilyen problémám.

Ha kész a tanulmány, pár mondatban majd esetleg leírod mi lett az eredménye. Nagyon kíváncsi vagyok, mert az eddigi válaszokat olvasva a többségnél nem okozott komolyabb problémát az anyuka szenvedélye. Bár ki tudja miket írnak még.

2012. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!