Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fájhat azért a mell szoptatás...

Fájhat azért a mell szoptatás közben, mert már nincs benne tej?

Figyelt kérdés
13 hónapos a kisfiam és esténként még cicin alszik el (máskor már nem szopizik). Viszont az utóbbi pár napban nagyon fáj miközben szívja, de nem reklamál, hogy nem jönne belőle, elalszik rajta. Lehet, hogy lassan el kellene választanom?
2012. ápr. 13. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Menstruálsz már? MErt a mensi vagy a terhesség is okozhat fájdalmat. Az, hogy nincs benne tej, szerintem nem mutatható így ki. Vagy rosszul harap rá félálomban a babád, de ez 13 hónaposan azért nem valószínű.


NEkem mindig menstruáció előtti napokban fájdolgált az első hónapokban.

2012. ápr. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor a kisfiamnál ilyet éreztem,én is erre gondoltam.Mivel már kezdett kellemetlen lenni,fájt nagyon,én is arra gondoltam,hogy most már elválasztom.aztán közbe jött egy kis betegség,gyógyszert szedtem,így megmagyaráztam neki,hogy nem cicizhet...csak hát ő már 2év 8 hónapos volt.
2012. ápr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Én már a szülés után 2 hónappal újra elkezdtem menstruálni rendszeresen, azt hiszem ezzel nincs kapcsolatban. Viszont abban lehet valami, hogy rosszul harap rá (pedig egyébként profi szopis), mert már szinte alszik, amikor elkezdni és időnként félálomban nehezen talál rá és egyébként is eszméletlen erősen szívja. Ebből gondoltam, hogy esetleg már fogyóban van.
2012. ápr. 17. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!