Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Romaniai anyukakhoz lenne egy...

Romaniai anyukakhoz lenne egy erdekes kerdesem?

Figyelt kérdés

Szoval,16 honapos kisfiammal szulesi szabadsagon vagyok,oktober 17-en kellene majd visszamenjek dolgozni,viszont addig szulni fogok,de nem Romaniaban,hanem kulfoldon,valoszinu,hogy a gyerekpenzt is itt fogom megkapni,vagyis ez biztos.

A kerdesem az,hogy a munkahellyel mi a helyzet ilyenkor?Be kell menni es felmondani,esetleg felmondanak ok,mivel nem megyek vissza (mert ugye,ha okt.17-en nem megyek,akkor valoszinu kitesznek hianyzasok miatt).Ha otthon szulnek,akkor minden ok,mert meghosszabitanak a szabit,meg 1,vagy 2 evvel,de igy nem tudom mi a teendo.Nem mehetek vissza dolgozni ,hisz kb.ismet akkor szulok,fogalmam sincs miot kell majd tennem.

Esetleg valaki hasonlo cipoben,vagy ha tudyok valami konkretumot,akkor legyszi irjatok :)

Koszonom elore is!


2012. febr. 13. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem nem bonthatják fel a munkaszerződésedet, mivel terhes vagy, illetve a gyereknevelésin vagy. Mindenképp értesítsd a munkaadódat egy levélben a terhességről.

Ha pedig azt akarod, hogy felmondj, akkor majd ráér akkor felmondani, ha majd ott tartasz. Vagyis októberben. :)

2012. febr. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!