Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen hamar jelentkezik a...

Milyen hamar jelentkezik a hatása a tejszaporító cuccoknak? Zab, alkoholmentes sör vagy laktoherb tea? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a popcorn vált be, este megettem egy zacsival, reggelre rengeteg tejem volt. A tea nem hatott semmi, sört nem próbáltam. Vettem More Milkkapszulát, az sem segített. Próbàld ki, este egy micros popcornt benyomsz, és másnap reggel meglátod hatott-e!
2012. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem hatott a tea, sem a homeos cucc, viszont azt vettem észre, hogy fekvés, pihi után több volt a tejem.
2012. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam csak a pihenés segített és a kamilla tea. De a kamilla csak a nyugtató hatása miatt.
2012. ápr. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a tea bejon. Kb. mar aznap, de legkesobb masnap kb. 30-40%-kal tobb tejem van. En 2* fel litert iszom belole. A sorbol is napi ket uveggel, azt inkabb az ize miatt szerettem, de annak is kb, ket nap alatt volt hatasa, bar nem ennyire szemmel lathato. Moremilk nrkem ket eve bejott, most nem. A zabot nem probaltam. De szerintem mindennek max.ket nap alatt eredmenyt kellene mutatnia.
2012. ápr. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lányok!
2012. ápr. 19. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!