Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki avent kézi mellszivót...

Aki avent kézi mellszivót használt válaszolna-segitene nekem?

Figyelt kérdés

új szerzemény...

egyszerűen nem elég erős a vákum benne, pedig elvileg az utmutató szerint raktam össze. sziv, de nem elég erősen.

még a kórházban láttam egy anyukát, aki ilyennel fejt korababájának, s még el is voltam szörnyülködve mikor láttam h milyen hosszan beszivja a mellbimbóját, majdnem végig abban a "csőben", értitek. na nekem nem csinál ilyent.mintha valahol elszökne a vákum, pedig vagy 3x szétszedtem s összeraktam..lehet h van erősség szabályzo,csak nem találtam, vagy valami bibi lehet a masinával??? szerintetek?


2012. ápr. 19. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szia, nekem ilyenem van és nem volt vele probléma:) nincs benne semmilyen szabályozó, amikor nekem nem szívott (nem volt vákum) akkor rájöttem, hogy az a fehér ici-pici alkatrész nem volt rendesen benne. Esetleg nézd meg, mert ha az picit is arrébb áll, akkor nem keletkezik vákum.
2012. ápr. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem, és egy darabig volt csak jó.Ugyanis, ha a tetején az az átlátszó gumi rész egy kicsit elfárad, nem feszül fel teljesen a tölcsér alakú részére, és enged levegőt.Így jártam egy gyereket kiszolgált, a másodikat már nem bírta:(
2012. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 xStefix ***** válasza:
100%

Igen, szedd szét még egyszer és nyomd össze alaposan a részeket, hogy minden pontosan üljön a helyén, hátha tényleg az a gond.

Egyébként van, akinek úgy szív jobban, hogy benne van a tölcsérben a puha rész is, van, akinél úgy jó, ha ezt kiveszi.

És próbáld minél inkább "beletömni" a melled. Persze ne úgy, hogy fájjon, de töltsd ki rendesen, különben nincs vákuum.

És az elején pumpálgasd szorgalmasan (kicsiket vagy nagyokat, ahogy jónak látod), mert nem biztos, hogy elsőre kiszökik minden levegő. Ha sikerül, azt biztosan észreveszed, az elején eléggé húzhat. :)

2012. ápr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ami gondra én gondolok talán...ráteszem azt a gumisipkát a pöcökkel amit húz fel a foganytú(jól körülirtam:D) teljesen jól illeszkedik rá fönt, nem elnyűtt a gumi.de! a foganytú alján lévő kis kör(-ami már a gumisapka alatt van) nincs benne a nagy műanyag alkatrész lyukában, hanem igy félig rajta van-tehát ha felteszem a fehér szilikonrész akkor nincs vele egyvonlban az a kör. ha egyáltalán ugy kell elnnie...ránéznétek nekem nálatok milyen? a vadiuj pótalkatrészeket is kobontottam(gumisapi+foganytú) s azzal is ugyanigy van...vagy ez nem lehet hiba? megőrülök ha megvettem nem 2 ft-rt s hibás...:S
2012. ápr. 19. 16:35
 5/11 xStefix ***** válasza:

Kb. sejtem, hogy mikről beszélsz:), de nem tudnál róla fotót linkelni?

Az enyémen minden teljesen jól illeszkedik.

2012. ápr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 xStefix ***** válasza:
100%

Várjunk csak, szerintem értelek...

A műanyag tölcséres nagy részBEN, amiben a tölcsér felé van egy luk, nincs nálad egy kis fehér csillagos karika? Ennek ott kell lennie, különben nem lesz vákuum. És ha felülről nézed, felfelé álljanak a csillag "lábai", lefelé a pohár felé pedig a sima része.

2012. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az egyiknek sincs fölötte, nyugi nem selejt. Ahogy Stefix is írta, hiányzik belőle a csillagszelep, anélkül nincs vákuum.
2012. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nincs csillagos karikám...de pohárhoz vezető résznél a lyuk körül amin át csepeg a tej a fehér szilikon alkatrészen át a pohárba, hogy van 3kis felfelé álló pöcök. gyárilag magán a nagy tölcséres műanyag alkatrészen ami felfelé dudorodik. lehet h ez ujabb modell és már igy alakitották ki? via (kék tetejű) tárolópoharakkal van a készlet, azokba is lehet rögtön fejni egy plusz feltekerhető résszel, nem csak aventes cumisüvegebe.

no megprobáltam amugy ujra mindent összerakni (még mindig ugy áll ott a fogantyú rész h nem pont a lefelé lyuk felett) s most elég gyorsan sikerült kifejni csak próba gyanánt 10milit (tényleg 1-2perc se volt talán amit probáltam rápumpálni), bár nem tudom számit e hogy most teltek a mellek-hamarosan kel a pici szopizni várhatólag. már 8hetes, tehát edzett a mellbimbó, talán ezért nem fáj? mert még mindig nem érzem h annyira huzná..

lehet hogy csak én voltam a béna s most sikerült először jol összeraknom...majd meglátjuk szopi után tudok e még ráfejni, mert ez lenne a cél:)

2012. ápr. 19. 16:57
 9/11 A kérdező kommentje:

csak onnan gondolom hogy ez akialakitás lehet a csillagos karika helyett, mert a hozzá lévő leirásban és összeszerelési utmutatóban sem látom azt az alkatrészt feltüntetve

lehet én voltam a béna az összeszerelésben,nagyon köszönöm azért nektek hogy megnéztétek és segitettek! igyekszem kitapasztalni...

2012. ápr. 19. 17:01
 10/11 xStefix ***** válasza:

Lehet, hogy ez már újabb kivitel akkor.

A lényeg, hogy most sikerült fejned. :)

Igen, arra számíts, hogy ha teltebb a melled, akkor várhatóan gyorsabban jön a tejleadás. De ha épp plötyi vagy, de eleget stimulálod magad, akkor is meg fog indulni jó eséllyel. Ha maga a gép nem lenne elég, segíts rá nyugodtan kézzel, ingereld a bimbót és környékét, birizgáld, és finoman, ütemesen nyomj rá a bimbó körüli záróizmokra. Ez segíthet.

2012. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!