Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki avent kézi mellszivót...

Aki avent kézi mellszivót használt válaszolna-segitene nekem?

Figyelt kérdés

új szerzemény...

egyszerűen nem elég erős a vákum benne, pedig elvileg az utmutató szerint raktam össze. sziv, de nem elég erősen.

még a kórházban láttam egy anyukát, aki ilyennel fejt korababájának, s még el is voltam szörnyülködve mikor láttam h milyen hosszan beszivja a mellbimbóját, majdnem végig abban a "csőben", értitek. na nekem nem csinál ilyent.mintha valahol elszökne a vákum, pedig vagy 3x szétszedtem s összeraktam..lehet h van erősség szabályzo,csak nem találtam, vagy valami bibi lehet a masinával??? szerintetek?


2012. ápr. 19. 15:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nekem is van, hogy vákumot nehezen kap, pedig mindent jól összeszerelek. Eleinte gyorsabban kell pumpálni, meg hosszabban lenyomva tartani. Nekem ez szokott segíteni. Vagy várok pár percet és újra próbálkozom.


Ezt a kérdést már én is szándékoztam feltenni egyébként!

2012. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!