Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Aki már befejezte a szoptatás...

Aki már befejezte a szoptatás válaszolna, hogy a bimbó színe és formája lesz még normális?

Figyelt kérdés
Tudom, ez relatív kinek mi a normális, de én utálom ezt hogy mindig kiáll a bimbó és tök sötét, ha vége a szoptatásnak lesz még olyan mint volt vagy már sose?
2011. dec. 30. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Fura ez mert nekem pl tök ugyanolyan volt terhesség előtt, után, és most szopizáskor is. A színe és a bimbó mérete is tök olyan mint kamasz koromban. Most 32 vagyok, első babával és semmi változás.
2011. dec. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( Jó neked :(( Nekem nagyobb is lett, ki is áll és tök sötét. Nagyon nem tetszik persze tudom nem én vagyok a lényeges, csak jó lett volna tudni van e vmi remény rá hogy az eredeti lett.
2011. dec. 31. 08:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem tökre visszaállt az eredetire. Még a mellem sem lett annyira gáz, bár kicsit megváltozott, de volt egy idő, mikor kiszopizta a babám és lógott, mint két üres zacskó. Nagyon el voltam keseredve, de szépen kikerekedett és "tömege" is visszatért, de picit megereszkedett, ami annyira nem gáz.
2011. dec. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 xStefix ***** válasza:

Nekem is visszaállt.


Egy kérdés: nem vagy esetleg újból terhes?

2012. jan. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaaaj aranyos vagy:) de nem, biztos nem.
2012. jan. 1. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is olyan mint írod!Sötétebb éssokkal nagyobb, és folyton kiáll!Én sem szeretem,és reménykedem,hogy újra a régi lesz! :)

Köszi Xstefix megnyugtatáál!Mondjuk én babát várok!2 éves a nagy még szopizik,21 hetes vagyok,de nekem amióta terheslettem a naggyal azóta ilyen!Reménykedem akkor hogy olyan 2,5-3 év múlva ha kb vége a szopinak,akkor majd újra a régi lesz!

2012. jan. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szoptatás befejezése után 5 hónappal lett a bimbóm normálisabb, de nem olyan, mint terhesség előtt.
2012. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!