Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha alszik akkor nem éhes? 4...

Ha alszik akkor nem éhes? 4 hetes és csak 50-60 gramokat szopizik de a 3 óra után is ébresztgetni kell és akkor sem eszik többet amugy szépen fejlődik csak létezik hogy ennyi elég neki 10 perc szopizás után ugy bealszik és nem lehet felébreszteni

Figyelt kérdés
2009. jún. 20. 22:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha amúgy szépen fejlődik, akkor nincs gond.
2009. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is kiírhattam volna! Ugyanez van nálunk is, 4 hetes, eddig átlag 100-at evett, pár napja viszont kevesebbet. Már nem is mérem, nem idegesítem magam. Szépen fejlődik a miénk is, 85 dkg-ot gyarapodott.

És sokszor, főleg ha levegőn van az erkélyen, 4-4,5 óra után is úgy kell felébreszteni, hogy enni kéne... Máskor meg 2,5-3 óra után kéri a cicit. Nekik még nagyon rendszertelen az étkezésük, nagyban függ az időjárástól is.

2009. jún. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!