Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 4hetes kisbabám nem fogadja...

4hetes kisbabám nem fogadja el a cumit de a bimbóim már nem bírják. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sokszor evés után még cumizna vagy ha nyűgös akkor is a cumizás meg nyugtatja de nem fogadja el a cumit.
2009. jún. 21. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a bimbóvédőt használni, bár ha nem azzal kezdtél el szoptatni, nem biztos hogy mostmár elfogadja.
2009. jún. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másfajta cumit. Nekem se fogadja el csak a TommeeTippee cumiból a kaját, és a játszós cumink pedig Avent. Ha mást adok neki nem kell. Lehet hogy neked is a sokadik cumi márka/fajta lesz amit végül elfogad.
2009. jún. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld bekenni etetés után a bimbódat vagy erre való krémmel ami gyógyszertárban kapható, vagy a bepanten(a sima,nem a plusz) kenőcs is tökéletes rá. Elég jól rendbehozza, én is ezt használom. Jobbnak látom, mint a cumis üveget.
2009. jún. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem voltam teljesen érthető.Játszó cumit szeretnék adni neki mert sokszor csak cumizik a mellemen nem eszik belöle.
2009. jún. 21. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is így volt. Aventes cumink volt pici korába.Sokat cumizott a cicin,nem kellett a cumi. Ahogy már írták próbálj ki más fajtát. Nrkünk a Nukos vállt be,illetve az aminek olyan a cumi része,mint a Nukosnak.
2009. jún. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!