Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bébé Confort (evidence)...

Bébé Confort (evidence) cumisüvegen hogyan kell állítani a folyási sebességet? Az van ráírva, hogy 3 szinten állítható és a szilikoncumin rajta is vannak a számok. De sajnos nem jövök rá. A mi cuminkon a 2-es számnál van egy jel.

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 11:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ilyen márkájú a cumi de szerintem egy elven "működnek". Minél nagyobb a szám annál nagyob a folyási sebesség. Az a szám legyen felül amelyiken etetni szeretnél.
2009. jún. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A számok értelmezése oké... a 3-ason folyik a legjobban. De FELÜL?? A cumin körben vannak a számok.. ÉN EZT NEM ÉRTEM.
2009. jún. 23. 12:24
 3/7 anonim ***** válasza:
A baba lássa azt számot miközben eszik amelyikkel etetni szeretnéd. Valamelyik cuminál a cumin levő számot a peremrészhez kell igazítani ahol a jel van. Valamelyiknél csak az egész üveget fordítod és nem a cumi részt. Nem tudom így érthető e,és nem tudom nektek melyik van ezek közül.
2009. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi. Valószínű hogy az egész üveget kell fordítani akkor ezek szerint. Mivel a műanyag perem részen nincs jel. Ha lenne akkor nem lenne gond, mert egyértelmű :)) Viszont a 2-es szám nem tudom miért van megjelölve egy vonallal még a szilikon részen.. Mindjárt kipróbálom én! :)
2009. jún. 23. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni 125ml-es üveget azon az 1-es van jeölve,lehet egy picivel nagyobbat azt hiszem 160-as,annál szokták a 2-est jelölni,és van még nagyobb ha minden igaz 250 és az felettiek amiknél a 3-as van külön jelölve. Végülis azért van a számozás mert az: 1 híg,2 sűrűbb,3 nagyon sűrű folyadék használatánál, és nem kifejezetten a folyás gyorsaság miatt. Egy kicsit belekeveredtem,de remélem érthető így is.
2009. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam.. megvan a megoldás. Köszi mégegyszer az első hozzászólónak. Az egész üveget fordítani kell a baba felé, annak megfelelően, hogy milyen gyorsan szeretném hogy follyon a tejci vagy bármi. Szuper!!
2009. jún. 23. 17:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Szívesen! De mindegyik választ én írtam:))
2009. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!