Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mit tegyünk, hogy ne aludjon...

Mit tegyünk, hogy ne aludjon etetés közben a cumisüvegen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék tanácsot kérni, ha valaki tud, segitsen. Van egy gyönyörü, most 5 hetes kisfiúnk. Mivel a tejem már az elején elment, igy tápszerrel etetjük, amit igen hamar el is fogadott, és szereti is. Csak egy kis gondunk van, hogy gyakran elalszik a cumin, etetés közben. Ha van valakinek ötlete, hogy hogyan lehetne ébren tartani, azt nagyon megköszönnénk, mert igy az etetés szinte eltart majd egy óráig is néha. Kisziv egy adagot, utána büfizik, aztán elalszik. Viszont ahogy letesszük az ágyába, kinyilik a szeme, és sir, mert nem volt neki elég a kajcsi. Mi ölből etetjük, de olvastuk sok helyen, hogy fekve is lehet. Várnám, mihamarabbi válaszotokat, s.O.S.-ben:-) Köszönjük!
2008. dec. 7. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én szoptatom a kicsit, de nekem is gyakran elaludt. Én rázogatni szoktam közben, vagy a fülét maszírozni.
2008. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! A védönénink szerint, a két cici között (nálunk egy etetés alatt mindkettöböl szopott) pelenkacsere! Ez nálunk bejött. De a fülmasszírozás, vagy a fején való simogatás is hatásos.

Az etetés hosszúsága egyébként babától is függ. Vannak babák, akik idövel ügyesebben, gyorsabban szopnak, vannak olyanok, aki szívesen elidöznek (ilyen volt a mienk is) különösen a cicin.

2008. dec. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!