Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kicsit aggodóm! Nehezn tudja...

Kicsit aggodóm! Nehezn tudja elkapni a babám a mellbimbót, szopikor, csak kiemelövel tudja rendesen szívni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem irtad mennyi idös!amugy az én fiam is kb3hónapos koráig csak kiemelövel szopizott!ne aggodj!
2009. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
szia 1 hetes!
2009. jún. 24. 21:50
 3/12 A kérdező kommentje:
melyik az a kiemelö ami nem csuszkál a mellen?márka?melyiket érdemes venni?
2009. jún. 24. 21:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem ne aggódj, nekem is csúszkált ilyenkor minden mindenfelé:-) Én próbáltam egy kis tejet cseppenteni rá, és "rátapasztani", persze nem sokat, hiszen akkor nem tudott a lurkó szopizni!Sok türelmet, és sok sok örömet!
2009. jún. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
2 és fél hónapig mi is használtuk Aventes minit. Aztán egyik napról a másikra elhagyta, most is szépen szopik, 7 hós. Addig tarts ki,tudom nehéz mindig mosgatni, de nem tart örökké.
2009. jún. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Etesd kiemelővel és pl. hetente próbáld meg, hátha anélkül is megy neki. Én kb. 3 hónapos koráig azzal etettem (tudott volna szopizni nélküle, de üvöltött, nem volt hajlandó). Egyszercsak abbahagyta ezt a viselkedést és evett nélküle. 9 hónapig szopott.
2009. jún. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is Avent mini bimbóvédőt kellett, hogy használjak eleinte. De minden szoptatásnál próbálkoztunk anélkül is. Cirka 1,5 hetes korától próbáltam csak akkor 'elővenni' a bimbóvédőt, ha tényleg nagyon nem sikerült bekapnia. Volt, hogy nagy nehezen rá tudott 'kapni'. Most 4,5 hetes, cirka 2 hete már egyáltalán nem használjuk. Szóval bele lehet abba rázódni, kitartás! :)
2009. júl. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia, mi másfél hónaposan hagytuk el, kicsit még bénázott az elején, de pár nap alatt belejött, úgyhogy igaza van a többieknek, próbálgasd néha nélküle, és egyszer menni fog.
2009. júl. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám 6 hónapos és még mindig azzal eszik. Aventes és pillangó formáju van nekünk hogy az orra és az álla hozzáérjen a bőrömhöz. Sajnos én akárhogy próbáltam elhagyni nem ment. Biztos nem voltam elég kitartó.Ne parázz akkor se ha így marad mert a lényeg hogy egyen lehetőleg anyatejet. A babához sok türelmet kívánok.
2009. júl. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem a szoptatási tanácsdó azt javasolta, hogy pödörjem fel a bimbóvédő széleit, mint egy szombréréót és kenjek rá egy-két csepp anyatejet, így cuppantsam rá,a vákum a helyén tartja. Nekem sohasem csúszkált. Ne aggódj, próbálkozzatok néha nélküle, de az sem tragédia, ha végig használni kell. Ismerek olyat, aki 14 hónapig szoptatott bimbóvédővel.
2009. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!