Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptattatok már nyilván...

Szoptattatok már nyilván helyen, nem volt "ciki"?

Figyelt kérdés
Megyünk majd nyaralni, strandra is, és a fiam még szopizik, de én csak fekve tudok, nem ciki ha a strandon a pléden fekve megszoptatom majd? Persze nem a strand közepén, esetleg Apa majd egy törölközővel takarni is fog... :-)
2009. jún. 26. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezen szerintem ne aggódj. :)Csak az a fontos, hogy a picidnek jó legyen. A szoptatás egy természetes dolog. Nyilván eltakarod a melled mikor szoptatod majd a kicsidet.

Mi nemrég voltunk nyaralni és mikor a kicsink éhes lett pl.a strandon, egy nyugisabb részre sétáltunk és ott leraktuk a plédet és ott cicizett a picink. Nem nagyon foglalkoztak velünk.

2009. jún. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Elírtam: nyilvános helyen! :)

Köszi!

2009. jún. 26. 11:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Álatlában a kocsiban szoktam ,de szoptattam már a Margitszigeten ,meg a Hollókői várnál egy kicsit félrereső részen.

Mi tengerpartra megyünk, úghogy én is fogok így szoptatni, amúgy meg akarok venni olyan strandsátrat, és max. beülök oda háttal.

2009. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én tipikusan az a kismama voltam, aki a terhesség alatt azt vallottam, hogy nem fogok nyilvános helyen szoptatni, aztána az élet, máshogy hozta:-) elmentem sétálni a kis drágámmal a Normafához az erdőbe, és hiába etettem meg induláskor,30 perc séta után hangos üvöltésbe kezdett, 20 perc szenvedés után, kerestem egy farönköt és megszoptattam, jöttek mentek a kirándulók, volt aki bámult, volt aki észre sem vette, de engem a végére már marhára nem érdekelt...a lényeget eltakartam egy textil pelussal, úgyhogy szerintem, ha diszkréten megoldja az ember, nem ciki. Ciki az mikor valaki egy plázában a padon ülve szoptat premierben..., mert ilyet is láttam már.

Jó pihenést nektek! :-)

2009. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a helyeben ha strandra mennék vennék eg olyan sátrat ami olyan féloldalas (nem tudom hogy hívják), Olyan árnyékoló féle. Abban simán megszoptathatod még forgalmas részen is mert úgysem látnak be. Később is használhatod majd ha nagyobb lesz mert az árnyék mindig kell főleg ha mondjuk nincs is már árnyékos hely mert elfoglalták.
2009. jún. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne tarsd cikinek. Ez egy termeszetes dolog. En pl. nagyon nagyon szegyenlos vagyok, es megis szoptattam mar a picurkamat repulon is. Eloszor azt hittem hogy ciki es nagyon szegyenlosen gondoltam ra. De mikor ott volt hogy sirt a picurkam mert ehes volt, egy percig sem gondolkodtam azon hogy meglatja-e valaki...szerintem ezzel Te is ugyan igy leszel ;))


7 hos baba mamaja (aki meg szopiztat)

2009. jún. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kétszer szoptattam úgy,hogy nem otthon vagy ágyban a megszokott környezetben voltunk.Egyszer dúgóba keveredtünk napközben,már nagyon éhes volt a baba,apa vezetett én meg szoptattam szépen.....
2009. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Strandsátor a neve, nem is drága, most volt akciós 1600 Ft, csak lemaradtam róla, de figyelem, hogy hol árulnak majd!
2009. jún. 26. 14:02
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
BOTRÁNY!Ciki az ha a gyerekednek enni adsz????Jézusom,hol élünk a kőkorban!Milyen anya az aki elszégyelli magát a mai világban,mert éhes a gyermeke és megeteti.Ezt nem hiszem el,hogy ilyen is van.Az is baj ha valaki nem szoptat és az is ha valaki szoptat???
2009. jún. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj egy eldugottabb részre, ahol nem vagytok annyira szem előtt és kész! Másik megoldás, hogy viszel cumisüvegben lefejt tejet. Ezzel nyáron egy a probléma, hogy kell valami tároló, hogy a melegben ne romoljon meg! nekünk van lefejt tejci a hűtőben, és ha el kell mennünk, és anyukámék vigyáznak a kicsire, kiolvasztok egy adagot. most hűvősebb időben ezt sétánál is csináltuk, de nem nagyon szereti a babám, ha a cici helyett üvegből kell innia a tejet, amikor én is ott vagyok! Én autóban parkolóban szoptattam, senki nem vette észre! Sógornőm meg nem is volt szégyenlős, ha kellett szopi a babának, ahol volt leült egy padra és elő a cicit! Mondjuk ez a másik véglet, kicsit nekünk volt már kellemetlen, hogy még csak félre sem vonult, nem érdekelte ki látja! nekem nem megy, ha körülöttem sokan vannak!
2009. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!