Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet a kávétól rossz ízű a tej?

Lehet a kávétól rossz ízű a tej?

Figyelt kérdés
Az látszik rajta h éhes, de kiköpi,majd vissza, eltolja magától,majd vissza,ezerszer
2012. máj. 16. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szopisztárjk?


Persze lehet az íze zavarja, de ha ennyire vehemensen ellenáll, akkor lehet az oka, hogy szoptatási sztrájkol, vagy fáj valamije, fogzik stb. Bár nem írtad mennyi idős, attól függően eltérő problémái lehetnek.

Cumi van? Cumisüveget kapott már?

2012. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

3 hónapos lesz. Amúgy iszonyat mohó és jó evő baba. Ritkán kapott cumiból is, de az jóval macerásabb. azért tettem fel a kérdést, mert csak ritkán csinálja a fentieket, de most épp kávézás után csinálta.

Közben sír is, tehát zavarja valami..

2012. máj. 16. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem ez lenne a baja!én terheségem alatt is kw-ztam meg most szoptatás alatt is van hogy nem iszom de én mondjuk most rá szoktam az inkára nekem 13honapos még mindig szopizik a nagyfiam 3évig szopizot és vele napi 2rendes kw-t ittam!Nem lehet hogy meg fog jönni a menszid?
2012. máj. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem nézelődik közben? Az én Kicsim is három hónapos, és sokszor előfordul, hogy meglát valami baromi érdekeset (pl. kanapé :D) és már annyi is a szopinak néhány percre. Aztán persze jön újra :)
2012. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!