Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes még szoptatós teát inni?

Érdemes még szoptatós teát inni?

Figyelt kérdés

Jövő héten lesz 1 éves kislányom és még sokszor szopizik. Folyamatosan iszok szoptatós teát, de sztem anélkül is lenne elég tejem. Most, hogy betölti az 1 éves kort folytassam még s teázást, vagy ne?

köszi a válaszokat



2012. máj. 25. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha még nem utáltad meg akkor bajod nem lesz tőle biztosan :)

Nem tudom pontosan meddig, de elég sokáig ittam én is. Már csak arra is jó volt, hogy mégsem szörpöket, cukros léket ittam...A másik jó dolog volt benne, hogy minden reggel megcsináltam egy 2 literes fazékkal és így biztosan megvolt a napi bevitt folyadékmennyiség.

2012. máj. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem iszok egyáltalán szoptatós teát, négy hónapja szoptatom a lányomat. Az idősebb gyerekemet 20 hónapig szoptattam, nála is abbahagytam a teaivást, nagyjából 6-7 hónap után. Az orvos szerint nem igazán számít a tejképződés szempontjából, csak annyira, mint bármilyien másik, szénsavmentes folyadék.
2012. máj. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!