Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha már csak reggel és este...

Ha már csak reggel és este fog cicizni a kincsem, mert a többi étkezést már kiváltottuk, akkor nem lesz kevés a tej termelődés?

Figyelt kérdés
arra gondolok,hogy akkor kevesebb inger lesz,és félek hogy elapadok,nem fogom tudni legalább egy éves koráig biztosítani Neki az anyatejet!
2009. jún. 30. 09:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek. A lányom nem szopizik max 2-3 alkallommal naponta. 8 hónapos. Szerintem ha rendszeresen eszik akor nem apad el csak akkor ha egyre kevesebbet eszik. Neked hány hós a babád? Mert az se mellékes.
2009. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
4 hónapos,most kezdjük a hozzátáplálást!
2009. jún. 30. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én mindig szopi után adtam szilárdat, naponta háromszor, és így ki lehet védeni az elapadást.

Azt mondják nem kell kiváltani étkezést olyan hamar, hanem mondjuk az elsőt 7 hónaposan, a másodikat 9. hónaposan, a harmadikat 11 hónaposan, és igy fokozatosan van a hozzátáplálás.

2009. jún. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!