Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ma reggelre kevesebb lett a...

Ma reggelre kevesebb lett a tejem, mint eddig. Baj lenne, hogy 4-5 napja kb 8-9 órát van a ciciben, míg alszik a baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 25. 07:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen nem jó, hogy ilyen sokáig van a ciciben. Bár nem írtad, mekkora a baba, mióta szoptatsz, beállt-e már a kereslet-kínálat.

A védőnők azt mondanák, hogy ki kellene fejni, de hát ki fog felkelni ezért éjszaka, örülünk, hogy alszik a baba! Felkelteni persze nem ildomos a babát sem, pihenjen inkább...

Szerintem ha ANNYIRA kevesebb, hogy már szerinted nem lesz elég neki (és még nem akarod abbahagyni a szoptatást), akkor inkább fejd ki.

2008. ápr. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok, hogy átalussza a baba az éjszakát! Nem írtad, mennyi idős.

Egyébként nem baj, alkalmazkodni fog a tejtermelődés az éjszakai kihagyáshoz. Ha felkelnél fejni, akkor a kialvatlanság miatt lenne kevesebb a tejcsi.

Nekem 6 hetesen aludták át az éjszakát először (7-8 órát), és semmi baj nem lett, 6 hónapig kizárólag szopiztak.

3 gyerekes anyuka

2008. ápr. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi nektek csajok.A második válaszolónak főleg, mert eddig éjszaka 2szer is fejtem és tényleg kevesebb volt a tejcsim mint most. Akkor aludhatok én is!De jó!Igaz nem 8-9 órát, de 5-6-ot tudok.Ennek örülök. Remélem én is tudom minimum 6 hónapos koráig szopiztatni. Imádom!

Lehet hogy az újhagyma miatt lett reggelre kevesebb, de nem bírtam ki vacsira muszáj voltam enni!

További jó babázást nektek

2008. ápr. 25. 09:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia .A babáknak mindig (majdnem)havonta van egy fordulójuk mikor megugrik a keresletük.Ekkor néha érezheti azt az anyuka hogy kevés a tejcsi, de hidd el ezt csak te vetted észre a babád, sőtt még a szervezeted sem, és 1-2 nap és beáll a kellő mennyiség.Én legalábbis ezt tapasztaltam, és 2 gyerkőcömet 2-2évig ciciztettem.
2008. ápr. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!