Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Fekvő vagy ülő (bölcső)...

Fekvő vagy ülő (bölcső) tartásban nyel a baba kevesebb levegőt?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk a bába azt mondta a baba nem nyel ölevegöt szopás közben, ami a büfi azt már a gyomor termeli azt a levegöt. és pont ezért nem is fontos hogy állandóan büfizetetve legyen, ha elalszika cicin nem szabad felkelteni. ha túl sok gázt termel a pocija úgy is felébred és üvölteni fog, akkor elég megbüfizetteni, de egy trauma szegénynek hogy félig alszik és még rázzak míg egy kicsit büfizik.
2010. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem..bár én sajnos, hallom, amint hatalmas levegőt nyel, mert néha elengedi a vákuumot, és egy pillanatra nyel egy adag levegőt. mintha bölcső tartásban kevesebbet nyelne...


Másnak vmi tipp?

2010. szept. 17. 11:49
 3/4 xStefix ***** válasza:
Szerintem babafüggő. Ha te úgy látod, hogy bölcsőben jobb, akkor úgy szoptasd inkább. Ő fogja neked mutatni, mi a megfelelő.
2010. szept. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pomat ***** válasza:
Halika! Az enyém is rettentő gyorsan evett és nagyon sok levegőt nyelt. Alapból úgy mondják, hogy a pici egész testével feléd forduljon kényelmes bölcsőtartásban, tehát a pocija a pocodhoz érjen, és így kevesebb levegőt nyel. Én még közben többször megálltam, büfiztettem és így még kevesebb bántotta. De annyira mohó volt, hogy ez is kevésnek bizonyult és az Infacol cseppel még segítettem neki. Rengeteget böfizett fel, de az első 3 hónapig tartó hasfáós időszakokon nem sokat változtatott:-)))
2010. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!