Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sovány anyukák! Mit lehet (t)...

Sovány anyukák! Mit lehet (t) enni a szoptatás alatti drasztikus fogyás ellen?

Figyelt kérdés

2012. jún. 3. 16:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én étcsokoládét eszek étcsokoládéval.
2012. jún. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit. Én két hónap alatt visszafogytam. De még mindig tudok szoptatni, 10 hónapos a kisfiam, 6 hónapig csak anyatejes volt.
2012. jún. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ez nem az első szülésem volt, és az a "baj", hogy én mindig nagyon sokat fogyok, a szoptatások végére eddig minden gyerek után 2-3 kilóval még kevesebb lettem. (Kb. 20 hónapokat szoptattam). Viszont akkor volt valamennyi pluszom, mivel 20-22 kilót híztam terhességek alatt. Most viszont terhességi diabétesz miatt csak 12-13 kilót híztam, amiből 6-7 maradt, de három nap alatt már 1,5 le is ment, pedig eszem, ami belém fér, még éjjel is nyomom be a szőlőcukrot. Tulajdonképp ha egy grammot se fogynék tovább, akkor lennék jó súlyban a BMI szerint is...

A csokit szeretem, de nagyon fog, így abból csak módjával szabad...

2012. jún. 3. 20:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Én 11kg-t híztam a terhesség alatt, szülés után 2 héttel a terhesség előtti súlyban voltam, azóta fogytam még 3 kg-t. Most 3 hónapos a babám, csak szoptatom, eddig úgy tűnik, bőven van tejem. Nem direkt fogytam, egyszerűen a szülés óta alig bírok enni, ha nem szólna rám valaki minden nap, nem is ennék... Ha eszem, próbálok zöldséget és gyümölcsöt, hogy megkapja a baba a szükséges vitaminokat és szedem a terhességi vitamint is.
2012. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2,5 évig szoptattam, az első 2 hónapban odafigyeltem arra mit eszek, de utána nem volt különös étrendem, azt ettem amit megkívántam, szerettem, jól esett.
2012. jún. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én semmit nem tudok tenni ellene. Pedig nem diétás koszton élek.

Az első terhességemnél 10 kg-t híztam és 15-öt fogytam. A másodiknál 15-öt híztam, reméltem marad ebből valami rajtam, de már többet fogytam. Nekem már a szintentartás a cél :), mert mások szerint úgy nézek ki, mint egy 13 éves, nem egy kétgyermekes anyuka. Amikor fejlődésben voltam, akkor lehettem ilyen sovány.

2012. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit :S, legalábbis én még nem jöttem rá. Én is ebben a cipőben járok a másfél éves kisfiam miatt. Most már végre sikerült beszereznem olyan méretű nadrágokat, amik utoljára 5 éve passzoltak rám. És élvezem, hogy újra vékony vagyok és bármennyit ehetek.
2012. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 lacatka válasza:
Próbáld megkérdezni a babát ,hogy mit szeret ! Tudom ez nehéz feladat,de hagyatkozz az érzéseidre. Egyébként táplálkozz változatosan,Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,tejet ,húst,Magyarul :vitamint fehérjét, ásványi anyagokat! Ne adj isten egy kis szénhidrátot,: tésztát ,péksüteményt,vagy egy kis CSOKIT .
2012. jún. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
sok-sok tibicilin kell . üdv. tibi...
2012. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 zedi2 válasza:

Valószínű ilyen alkat vagy, és szerintem sok mindent nem is tudsz ellene tenni. Hízni a sok szénhidráttól lehet, de valószínűleg ezt te is tudod. Gondolom tudod milyen készítményekben van szénhidrát abból egyél többet. Ha ez nem segít, akkor bejön az amit mondtam, hogy genetikailag ilyen vagy, és ez ellen nem is tudsz mit tenni.

Szerintem ne szőlőcukrot egyél, inkább vágjál be pl. egy jó nagy karaj zsíros kenyeret.:) Mindenhez egyél sok kenyeret és hátha.

2012. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!