Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogy akadályozzam meg a...

Hogy akadályozzam meg a túlzott tejcsorgást?

Figyelt kérdés

Állandóan elázok! Reggelre az ágy is tejes lesz, a gyerek is folyton nedves, mert már mindenhol csöpögök. Használok melltartóbetétet, de nagyon kevésnek bizonyul.

Van valakinek tuti ötlete, hogy megússzam az állandó tejben-fürdést? Gondoltam már rá, hogy csapot szereltetek rá, hátha...



2012. jún. 4. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam, akkor lett jobb, amikor átaludta az éjszakát, így kevesebb lett a tej, mert nem evett olyan sűrűn. Én is utáltam, hogy minden csupa tej volt, de a melltartóbetéten kívül nincs más tippen.
2012. jún. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is így volt.én csak úgy tudtam szoptatni hogy az egyikből evett a másikra meg egy egész textilpelust összehajtva odatettem de még így is tiszta tejcsi volt minden.ezzel nem tudsz semmi sem csinálni.én is mindig tiszta tejes voltam meg a baba is.
2012. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tehát akkor marad a csap. :(

Mekkora felfedezés lenne már? :))))

2012. jún. 4. 11:58
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez majd akkor fog helyreállni, ha már csak annyi tejet termelsz, amennyit a baba megeszik. Nekem kb 2 hónapos korra beállt a normális mennyiség, de én is folyton eláztam eleinte, éjszaka 3-4szer is kellett pólót cserélnem.
2012. jún. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is így van. Naponta vagy 6x cserélek melltartóbetétet, kész anyagi csőd. 3 napig tart ki egy dobozzal, és én még egy másik babát is etetek, akinek minden nap 400-500 ml. tejcsit adok naponta, úgy hogy az én 10 hetes kislányom minden etetéskor megeszik 120-150 ml. tejet. Kitartás.
2012. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!