Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.38 hetes vagyok...

S. O. S.38 hetes vagyok mennyire veszélyes a bárányhimlő a babámra tekintve? én már voltam az de a családban van ez a járvány hogy akadályozzam meg h ne történjen semmi gond?!

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg a bárányhimlő az első harmadban veszélyes a babára nézve, amikor még fejlődnek a szervei, ilyenkor már nem. DE nem vagyok orvos, hívd fel a védőnődet, vagy ha van nőgyógyászod, és ők pontosan tudnak rá válaszolni.
2012. febr. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg végig veszélyes lenne, de mivel te már voltál bárányhimlős, így nem leszel mégegyszer. Tehát a vírus nem tud eljutni a babádhoz, ne aggódj (ez csak akkor lenne lehetséges, ha te magad lennél himlős)! Minden rendben, nyugi :)
2012. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha már voltál, akkor az ellenanyagaid védik a magzatot. Semmit nem kell tenned.
2012. febr. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!