Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kenjem be mustárral a cicim?

Kenjem be mustárral a cicim?

Figyelt kérdés
Sokaktól hallottam már hogy úgy szokott le a gyerekük a szopizásról hogy bekenték mustárral,fokhagymakrémmel a cicit.Én eddig nagyon primitív dolognak gondoltam de egyre jobban hajlok rá,mert a 22 hós fiam kikészít már hogy állandóan szopni akar.Te bekennéd vmivel hogy megundorodjon tőle?
2012. jún. 5. 13:42
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A fokozatosság nem működik mert egész nap velem van és akkor balhézik is érte.Éjjel legalább 5 ször szopizik.És alig eszik mást .
2012. jún. 5. 13:43
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem, én is gondolkoztam rajta de nem. 2 éves volt a lányom amikor úgy döntöttem elég. Elvettem tőle a cicit, azt mondtam neki hogy fúj,fúj vagy ha ez nem jött be akkor azt mondta hogy nincsen elvitte a cica. talán még egy hónapig kereste a cicit, és most 26 hónapos már nem is keresi. Az esti cicit tejjel helyettesítettem.
2012. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, szegényke, elég drasztikus megoldás én nem tenném. Valami mást kell kipróbálni.
2012. jún. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
én is drasztikusnak tartom.Próbáltam már a nincs elvitte a cica,fúj és fáj anyának verziót de őrült hiszti ruhatépés lökdösődés lett a vége.Nincs aki bevállalja pár napra de sztem nem bírnának aludni este tőle.
2012. jún. 5. 13:47
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Csináld azt, hogy a tejet csak desszertnek kapja evés (=normális, korának megfelelő étel és mennyiség) után. Megbocsáss, de te vagy a felnőtt, te dirigálsz, nehogy már egy 2 éves letépje a ruhádat. Az éjszakai 5-ször kelés pedig 3 hónaposnál is sok. Sajnos neked kell nemet mondani, de nem kamuszövegekkel, hogy fáj, meg elvitte a cica, mert a gyerek nem hülye, csak gyerek, pontosan tudja, mikor hazudsz. Mondd meg neki az igazat, hogy a nagyfiúk már nem szopiznak éjszaka, de kaphat egy kis teát/vizet, ha szomjas. Ha meg azért kel fel éjjel, mert éhes, akkor későbbre kell tolni az utolsó etetést, pl. tápszerrel.
2012. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Egy ismerősöm úgy szoktatta le 2 éves kisfiát, hogy leragasztotta sebtapasszal, és azt mondta a kicsinek, hogy bibis anya cicije...bejött neki.
2012. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Sebtapasz jó megoldás,illetve citromlé,vagy más keserű dolog.
2012. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a sebtapaszt kipróbálom,de szerintem hirtelen befogja kapni az nem fogja érdekelni hogy furán néz ki.Éjszaka ha nem adok neki olyan patáliát csinál van még két gyerekünk nekik aludniuk kell.Képes fél napot semmit nem enni megvárja a szopit.
2012. jún. 5. 14:04
 9/14 anonim ***** válasza:

mivel ő már nagy, szerintem simán megkérheted az egyik mamát ha van mód és lehetőség rá, hogy egy hétvégét ott legyen a kicsi. ha hisztizik? hát hisztizzen...nagyon okos és rafinált már egy majd 2éves.

sajnos szerintem nincs más megoldás mint hogy drasztikusnak lenni kicsit ha másképp nem megy. had sirjon,hisztizzen, pár nap után már nem fog...ha éhes lesz eszik mást is. s bár valóban hülyén hangzik, de én lehet kiprobálnám a mustáros dolgot is:)

persze jó ha sokáig szoptatunk, szép dolog, de egy 22hósnak már rég nem az kell legyen a fő táplálék, inkább csak egy kapocs anyával. de ha az már az anyának is terhes, és agressziv lesz a gyerek miatta, az szerintem már nem normális...nincs mese, keménynek kell lenned, főleg éjszaka, mert ennek igy sosem lesz vége.

2012. jún. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak!én is így gondolom.és szégyen ,nem szégyen elegem van a szoptatásból.Sajnos mama csak egy van,de ő már attól is rosszul van ha megemlítjük az esti bébicsőszködést.Az éjszakától meg el is ájulna.csak nappal hajlandó vigyázni rá,Marad a mustár!
2012. jún. 6. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!