Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ajánljatok valamit, mert az...

Ajánljatok valamit, mert az egyik mellbimbóm annyira ki van repedve, hogy néha már gennyezik. A bimbóvédőt sajna már nm fogadja el, ( öt hónapos a fiam) de szörnyen fáj minden etetés. Mivel kenjem?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 09:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Csak a szokásos válaszokat tudom, anyatejjel kend be, hagyd rászáradni, az Aventnak van bimbóvédő kréme, azt nem is kell lemosni, nekem a Sudocrem segített, de nem volt ennyire elfertőződve, csak simán berepedt. A Sudot le kell mosni, sztem az neked nem jó.

Gondolom már foga is van a kicsinek, borzasztó lehet. Én a helyedben elválasztanám, lassan 6 hós, már el lehet.

Remélem, h más is ír, hátha van valakinek jó ötlete.

Nagyon sajnállak, én azt mondtam, h ez fájdalmasabb a szülésnél, és nekem sem szokta meg a mellem, kínszenvedés volt minden etetés. Ekkora volt, mikor a védő tanácsára elválasztottam.

2009. aug. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi, védőnőt szerettem volna írni.
2009. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mindig neogranormonnal kenem, nekem az vált be. De szopi előtt mindig le kell mosni. Volt, hogy nekem is megjelent rajta gennycsomó, nagyon fájt, én sem tudtam az alatt szoptatni, csak kézzel fejetem. Azt mondta a doki ,ki kell azt a gennycsomót 'fordítani'+ neogranormon , tényleg jobb lett 24 óra múlva tudtam már szoptatni. Nem tudom neked milyen pontosan, de remélem a példámmal tudtam segíteni.
2009. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a Purelan 100 vált be, minden szoptatás után bekentem,( ezt sem kell lemosni) és kb. egy hét alatt teljesen rendbejött.

Minden jót Nektek!

2009. aug. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még az Avent kenőcs nem rossz, s a bioptron lámpa.

Én nagyon sokat kínlódtam vele, nagyon sajnállak.

Én is végigpróbáltam mindent, amit az előbb itt leírtak.

Hogy mi segített nem tudom, kb. 5,5 hónapos volt mire elmúlt a nagyon csúnya véresre rágott seb.

Kitartás!

2009. aug. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, nekem a Garmastan kenőcs tett csodákat. Két nap alatt helyretette a mellbimbómat. Nem is kellett többet használnom. Ezt is le kell mosni szoptatás előtt, de ha nem mosod le az sem baj, mert nem árt a picinek. Sok sikert!
2009. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gennyes nem volt, de kirepedve igen és Bepanthen kenőcsöt használtam rá, 1-2 nap alatt rendbe hozta.
2009. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia nekem az Avent vált be egyszer kentembe és helyre hozzta.Azóta sem kell használni ott áll a polcon.Idegesit is mert huzos volt az ára.
2009. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Nekem a dm-ben kapható babylove bimbóvédő krém vált be. Nagyon jó, nem kell lemosni és nem is drága. Szerintem egy próbát megér. Illetve a bimbóvédőre térve, én is azzal szoptatok, de nem is gondoltam volna, hogy a babának nem mindegy milyet használok, nekem az aventnek a legkisebb méretét javasolták, és ez tényleg bevált. Esetleg még ezt kipróbálhatod.

2009. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gond van, én Bepanten kenöcsöt használok, az hamar helyre hozza. De bármilyen hámlasztó kenőcs jó.
2009. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!