Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Kismamák! Titeket mennyire...

Kismamák! Titeket mennyire zavar, ha nyilvános helyen kell szoptatni? Előfordult már veletek, hogy nem volt mit tenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 2. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Autóban már szoptattam, hogy azért az autó mellett mentek emberek. Ennél nyilvánosabb még nem volt. Illetve ismerősök, kollégák előtt, pl. mikor bevittem a munkahelyemre. Engem nem zavart. Igen szégyellős vagyok, de úgy voltam vele, hogyha a babámnak enni kell, hát enni kell... :D Próbáltam úgy fordulni, hogy ne lássák, de mikor már bekapja a cicim amúgy sem látni sokmindent. Mikor vendégek voltak nálunk és nem akartam a szobából kimenni, akkor egy textilpelust terítettem a feje felé a vállamra. Így a vendégek sem érezték kényelmetlenül magukat, én sem, a gyerek meg nyugodtan szopcsizott.
2009. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előfordult, egyáltalán nem zavar. Értelemszerűen nem a terem közepén...
2009. júl. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Autóban már én is szoptatta, hiszen ha éhes a kislányom akkor nincs mit tenni muszáj megetetnem. És ha ez valakinek ez nem tetszik akkor nagyon sajnálom, nem kell odanézni. Akit zavar egy szoptató édesanya az magára vessen.
2009. júl. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen ,értem a terem közepét :D.

Nekem nem igen van segítségem így azért előfordul,hogy elcsúszunk az idővel ha vásárolni kell ,orvoshoz megyünk...

Volt már park,művelődési ház,orvosi rendelő...Probálom diszkréten csinálni de azért az idősebbektől kapok néha egy-két durva megjegyzést.

2009. júl. 2. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is szoptatok és ha nyílvános helyen kényszerülök rá akkor diszkréten elintézem. Engem csak az idegesít, ha valaki direkt provokatívan csinálja.
2009. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekemm is volt egy-2nyilvános hely,de akkor letakartam magunkat pelussal vagy ijesmivel,hogy ne lássák!ha éhes akkor egyen!
2009. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!