Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás végén nektek is...

Szoptatás végén nektek is mosolyog a babátok?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg hogy 7 hetes babám mikor befejezte a szopizást, de még beteszem a szájába a cicit rászív vagy kettőt, aztán szájába a cicivel vigyorog.A tesóm kislánya szintén ezt csinálta. Olyan cuki olyankor... :)Vajon mit gondolhat? :) Nektek is csinálta ezt a babátok?
2012. jún. 7. 13:31
 1/3 Kiki01 ***** válasza:
100%
Igen, és én is oda vagyok tőle meg vissza:) Nyilván azt gondolja hogy na jó, kicsit még játszok vele, ha már anya ilyen lelkesen tukmálja:)
2012. jún. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém négy hónapos. Mostanában, amikor abbahagyja a szopizást, rámnéz és mosolyog. Én meg el vagyok olvadva, olyan szinten hogy a pár évvel ezelőtti gyerektelen önmagam totál kiakadna, hogy milyen nyálas ez az egész...
2012. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is mosolyog, közben is, és utána is! Annyira tündéri!!!!! :) Szerintem ilyenkor nem csak attól ilyen kis boldogok, hogy ehetnek, hanem, mert nagyon közel vagyunk egymáshoz, nagyon meghitt hangulatban :)
2012. jún. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!