Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha holnaptól nem szoptatok...

Ha holnaptól nem szoptatok tovább, Rögtön át kell térni másik fogamzásgátlóra?

Figyelt kérdés
Most Azáliát szedek.Csak szoptatás alatt nyújt védelmet.
2012. jún. 11. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Csak azért írják ki ezt, mert ez nem árt a babának. SZerintem szoptatás nélkül is éppúgy működik. De beszélj a dokiddal ezügyben, mert következő ciklustól (vagy ha ez elfogy), ír ki neked erőssebbet, mert ha jól tudom a szoptatás alatt szedhetők elég gyengék.
2012. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pont úgy van, ahogy az első írta. ez egy normál fogamzásgátló, csak szedhető szoptatás alatt..
2012. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a dokim, hogy szedjem szoptatás után is nyugodtan. Akkor is véd.

Én azért ennyire nyugodt nem vagyok, mert sokat hallottam, hogy kevésbé hatékony. Ami marad, azt még majd beszedem, ha elfogy, iratok fel másikat.

2012. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Még 23 szem van a levélből ,gondoltam azt még beszedem.Most akarom a napokban elválasztania kisfiam.
2012. jún. 11. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!