Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Tudnátok még ajánlani valamit...

Tudnátok még ajánlani valamit a Laktoherb teán kívül aminek tejserkentő hatása van? És a kis babára nézve nincs hatása, vagy legalább jótékony ha van is?

Figyelt kérdés
2012. jún. 12. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én alkoholmentes sört ittam.
2012. jún. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
More milk kapszula, Herbalakt tea (ez olyan mint a laktoherb, de teafű, sokkal jobb, mint a filteres), homeós bogyók, milusan szoptatós tea.
2012. jún. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez most komoly? És hatott?
2012. jún. 12. 12:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Karamalz alkohol mentes sör, nagyon fini. Én minden nap ittam kettőt.
2012. jún. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Alkoholmentes sör és Urtica Urens 5CH - nálam ezek működnek.


Nagyon jó, ha minél többet van cicin a Baba és fejsz szoptatás után.

2012. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A karamalz sör vált be nekem is, annyira serkentette a tejtermelést, hogy nem győztem fejni, mert majd szét durrantak a cicik.
2012. jún. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A sör tényleg jó plusz ne felejts el sok folyadékot inni, megfelelően táplálkozni és pihenni amennyit csak tudsz!
2012. jún. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én elejétől kezdve a Mecsek tejszaporító teát iszom és rendesen beindította a tejcsit.Ízestíve nem is rossz az íze.Mellette én is iszom alkohol mentes,ízesített sört;napi 1-2 dobozzal simán.Ami nekem még iszonyatosan beindítja a tejtermelést,az 1 pohár vörösbor.Lehet megkövezni érte,de én azt hiszem ezzel a mennyiséggel nem ártok vele a kisfiamnak.Olyan szinten "bedurran" tőle a cicim,hogy a kis manó nem győzi szopizni. :) Lefekvés előtt érdemes inni.Kisfiam most 4 hónapos,gyönyörűen fejlődik;boldog baba.
2012. jún. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
túl egyszerűen hangzik, de a sok sima víz tesz a legjobbat. napi 3l-t kéne inni.
2012. jún. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére sok tejem van már a 2. naptól még most is. Hogy mi használ, nem tudom.

Én Hipp natal-os szoptatós teát vettem, de nem nagyon iszom, nem is ízlik.

Én leginkább sima csapvizet iszom, meg naponta-kétnaponta 1 liter 12%-os gyümölcslevet (főleg barackosat). Mostanában a vizet egy kevés házi bodzaszörppel szoktam ízesíteni.

Napi 1-2 alma is simán elfogy.

Egyébként a sörről én is hallottam, de nem próbáltam, meg nem is kívántam, de lehet, hogy majd most a nyári melegben jól fog esni.

3 hónapos Kisfiú anyukája

2012. jún. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!