Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Új és furcsa szokás, más is...

Mókica84 kérdése:

Új és furcsa szokás, más is volt így?

Figyelt kérdés

Nem tudom h a meleg miatt-e vagy más okból kifolyólag de a 3hónapos kislányom azt a fura szokást vette fel ,hogy cicizik (kb.3percig az egyik cicin és kb.ugyan ennyit a másikon) de az a pár perc is úgy zajlik hogy :bekapja majd szopik mohon párat,de ez után meg elkapja a fejét elfordul a másik irányba majd vissza újra rákap 1korty majd szinte rögtön elengedi és elfordul és ez megy végig(max.10perc)

utána ordítás .A tápot is csak hadakozás után eszi meg de abból se sokat 90-100mlt.


2012. jún. 17. 14:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kicsim étvágytalanabb jóval ebben a nagy melegben és sokat iszik. Esetleg nem szomjas, kap vizet is? Mert az anyatej is ugye úgy néz ki, hogy az első része a vizesebb tej, ahogy ürül, úgy jön a sűrűbb, táplálóbb tej és a végén már a "desszert", a nagyon sűrű, krémszerű zsíros rész. Viszont, ha mindig a vizesebb tejet issza és nem üríti ki a melled, attól fájhat a pocija is.
2012. jún. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szomjas a melegben.
2012. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak érdekli minden, túl sok az inger, nálunk is ekkor kezdődött.Csak félhomályos szobába elvonulva tudunk enni, de még itt is sok érdekes dolgot talál az én leányom... Én nem pótolok neki, így aztán elég idegölő, amikor 3-szor is eszik egy órán belül. Akkor eszik egyszerre sokat és nyugodtan, ha félálomban van.
2012. jún. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ebben a melegben többször is kap vizet is és teát is és kb.2.30-3óránként kap enni,ezért is nem értem a dolgott
2012. jún. 17. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez volt/van és én sem értettem;aztán felvilágosítottak:nő a gyerkőc és érdekli a világ.Most úgy néz ki,hogy eszik,elkapja a fejét,körbenéz,magyaráz,szöszmötöl.Igazából minden érdekesebb,mint a cici.Ha pedig úgy gondolom jól lakott és elveszem tőle,akkor reklamál.És kezdődik előről.Ez már ilyen lesz! :) 4 hónapos kis legény anyukája
2012. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!