Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Sport és milyen mennyiségben,...

Csillus25 kérdése:

Sport és milyen mennyiségben, szoptatás mellett? Szeretném szoptatni sokáig, de 10kg még rajtam van ami zavar-. A többi lent!

Figyelt kérdés
Rubint Rékának a videoján láttam,ho90gy három hete szült és ott végig csinálta a 90perces órát.Szerintetek?
2012. jún. 19. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez egyénfüggő.

Rajtam is 8-10 kiló van, 6 hónapja szültem és utálok tükörbe n@zni. Két hete elkezdtem a Béres Aüexandra kismamatornáját és egyidőben ezzel ledukáltam az üres kalóiák bevitelét is. Pont a felére csökkent a tejem mennyisége. Onnan tudom, hogy már régóta fejem a tejet és látom, hogy mennyi jön.eddig cicinként megvolt a 150 mili tej,akkor duplaannyi idő alatt jött le a 80 mili. Rengeteget ittam, de nem segített. Most próbálom visszahozni a tejet. Rrmár terhessége előtt és alatt is tornázott, így nyilván simán lenyom másfél óra tornát bármikor.

Próbáld ki, sokan tudnak szopi mellett tornázni, nekem sajnos nem jött össze.

2012. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kiki01 ***** válasza:
R.R.-nak ez a dolga:) Egy normál kismama meg tornázzon amennyi jól esik, csak light-osan. Én pl. próbálok naponta futni, a 6. héten kezdtem 3 körrel de az tényleg kevés volt, úgyhogy felemeltem először 5-re utána 6-ra és most 8-nál tartok, vagyis 3200 m, amit már sajna nem tudok naponta megejteni mert az edzőm (a Kis Hercegnőm) nem enged, mert a meleg miatt pont estére alszik el amikor a futás is jól esne és ezért nem ébresztem fel. Szóval szerintem mindenképpen sportolj, mert az jót tesz a lelkednek is meg a testednek is, de ne féradj el nagyon, mert akkor tényleg nem lesz tejed.
2012. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kiki01 ***** válasza:
Ja, és a szoptatás miatt gyorsabb az anyagcsere, úgyhogy nekem a kevesebb mozgástól is ugyanúgy mennek le a kilók. És az eredeti alakomat csak a szoptatás végére terveztem visszanyerni. Na, jó, már csak 3 kiló feleslegem van:)
2012. jún. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)majd igyekszem:)
2012. jún. 20. 13:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, hogy kezdjél el fokozatosan mozogni és meglátod hogy miként hat a szoptatásra.


Különben én 20 hónapig szoptattam intenzív sport (8-9 km futás, túrázás) a fiamat. A lányom négy hónapos, vele most 5-6 km-et futok, de fokozatosan, lassan emelem.

2012. jún. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!