Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 10 napos a kisfiam és nem...

10 napos a kisfiam és nem tudom jól szoptatok e?

Figyelt kérdés

A kérdéseim a következők lennének:

- minden szopizás után le kell e fejni a tejet ami a mellben maradt?

- felül a mellemben csomók lettek, amik a szopik után picire összemennek. Ez a becsomósodás?


2012. jún. 22. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soha nem fejtem az enyém mindig kiszívta teljesen, de az nem baj ha szopi után lefejed a maradékot.

A melledben azért vannak a csomók mert a tejcsatornák megtelnek tejjel és ezt szopi alkalmával teljesen ki kell üríteni, ha szopi után is érzed akkor mindenképp fejd le a maradékot, mert ha benn marad a tejcsi akkor nagyon fog fájni a melled és be is gyulladhat.

2012. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek. Viszont, mielőtt lefejed, érdemes kicsit megmasszirozni, ahol a csomó van, de finoman, mert áteshetsz a ló tuloldalára, és attól is begyulladhat, ha erősen masszirozod. Én elektromossal fejem, és fejés közben is masszirozom. De én nem fejem minden szopi után..
2012. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szoptatás előtt is megmasszírozhatod finoman a melled, úgy könnyebb a picinek kiszívni. (nem kell kimasszíarozni a csomókat)
2012. jún. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!