Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Milyen tejtermelést segítő...

Milyen tejtermelést segítő szerek léteznek a teákon kívül?

Figyelt kérdés
2007. aug. 16. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
utrica urens 5ch homeopátiás golyó.napi 2*5 golyót elszopogatni.uténa 30 percig nem lehet enni inni mert a szájnyálkahártyából szívódik fel!
2007. aug. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor megszültem nagyon kívántam az alkoholmentes sört!!És mint kiderült jó a tejtermelésnek!!Azt hiszem a maláta miatt!!Próbáld ki ha szereted a sört!!
2007. aug. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Homeopátia---gyógyszertár. Mi lenne a fontosabb? A tej hozamát is növelni szükséges vagy a meglévő tej tápértékét szeretnéd növelni (hogy laktatóbb legyen)?
2007. aug. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A mellek masszírozása, illetve a karok oldalirányú tornáztatása is segít. De ne legyen izomlázad, mert a tejsav kiválasztódik a tejbe, a baba megérzi.

Malátakávé, rántottleves sok köménnyel, sokat inni, fejni, többször mellretenni a babát. Változatosan táplálkozni. :)

Homeopátiás bogyó: Alfalfa alacsony potenciállal - 20 perccel a szoptatás előtt 5 golyó.

2007. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%

A homeopátiás szerekben lényegében nincs hatóanyag. Tehát valaki sima szülőcukrot is ehet (mert lényegében csak cukorkát kap), ha közben valamit hisz hozzá.


Az alkoholmentes sör tényleg jó és régi kipróbált, működő dolog. A teák nagyon egyéntől függőek. Valakinek használ, valakinek meg nem.

2007. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A levesek,fokent a husleves.Es igyal nagyon sok folyadekot.En amiota megiszok naponta 2liter vizet,szinte folyik a tejem.Es a masszirozas,tusolas kozben,finoman masszirozd korkoros mozdulatokkal es par percig folyasd ra a meleg vizet.
2007. szept. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A fenti tanácsok mellé, én olvastam nemolyan rég az interneten egy tjfokozó süteményreceptet is. Szerintem ha rákeresel megtalálod, sajnos már nem emlékszem hol láttam. Ha van időd és kedved pepecselni, akkor próbáld ki! Nem tudom mennyit ér, én nem teszteltem.
2007. szept. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!