Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Érdemes szoptatáshoz fotelt...

Érdemes szoptatáshoz fotelt vagy relax széket venni?

Figyelt kérdés
Lehet,hogy kicsit butácska a kérdés,ne haragudjatok.Első babámat várom és nem tudok kitől ebben tanácsot kérni.Anyukám azt mondta,neki fekve volt kényelmes.Érdemes beruházni akár egy relax fotelbe vagy egy szoptatós fotelbe szerintetek?
2012. jún. 25. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Én kimondottan a szoptatáshoz vettem relax széket.Na most ebből az lett,hogy egyszer nem tudtam benne szoptatni,mert olyan a kialakítása,hogy befelé lejt és úgy nem tudtam rendesen fogni a kisfiamat;nem volt kényelmes.DE hihetetlenül jókat aludt a manóm rajtam,mikor benne ültem.Mivel van egy kellemes rugózása,imádta.Tehát a szopihoz nem jött be,de egyébként teljes mértékben!IMÁDOM a mai napig!
2012. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még az lemaradt,hogy az elején én is csak fekve tudtam szoptatni.Nálunk is első baba volt és teljesen világtalan voltam minden babás kérdésben.El sem tudtam képzelni,hogyan lehet ülve szoptatni.Aztán most már azt nem értem,hogyan tudtam fekve szoptatni.Érdekes. :)
2012. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Őszintén, mi a fenének? Csomó pénz és csak egy hülye fotel a nők lehúzására. Nálunk a családban senkinek sem volt, mégis felnőttek a gyerekek. Én fekve szoptattam, tesóm sima fotelben hátradőlve, a bátyám felesége meg törökülésben párnát tett a lábára és előredőlt kissé. Ne ilyen marhaságokra költs pénzt.
2012. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
nagyon is érdemes én hülyeségnek tartottam míg nem kezdett borzalmasan fájni a hátam,szóval igenis jó az,nekem relaxom van :D 20hós kislány anyukája
2012. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Feltéve hogy érdemes beszerezni ilyen dolgokat (meg mint szoptatós párna), akkor csakis első gyerekkel, mert akkor még van esély ilyesmit használni.


Minden további gyerekkel már mindenhogy szoptat az ember, csak úgy nem, ahogy "kellene". :D


Ma pl. bal karomon szopizott a 4 hetes babám, miközben a másikkal fahéjas csigákat sütöttem, vettem ki a sütőből és öntöttem le cukros tejjel, de általános a másik gyerek orr fújása, vagy fazék kevergetése, esetleg mese olvasás vagy mi szem szájnak ingere. Minél többedik gyerek, annál találékonyabb az ember.. :o)


Én már annak is örülök, ha van egy kis időm "relax-re", hogy fotellel, vagy anélkül, az mindegy...


3 gyerekes

2012. jún. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha van felesleges kidobandó pénzed akkor vegyél,amúgy teljesen feleslegesnek tartom.Én egy kényelmes fotelban szoptattam.
2012. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, soha nem használtam volna, és szerintem olyan kis csúnyácskák is. (Kb. egy hétig tudtam szoptatni, akkor is csak és kizárólag fekve, máshogy nem. Ha megszülsz, látni fogod, hogy jól jönne-e, és akkor is meg tudjátok venni.)
2012. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez a fajta van,én nagyon szeretem.Kényelmesebb benne szoptatni,mint fekve.De nem vagyunk egyformák,mert a 2 gyerekes barátnőm amikor meglátta egyből mondta,hogy ebben nem lehet szoptatni...Párnát teszek az oldalához a könyököm alá, kézbe veszem a lányt és hátradőlök.Soha,egy percig sem fájt a hátam.Azért lehet jobban jársz,ha megvárod a szülést.Már a kórházban is fogod sejteni,hogy neked melyik a legkényelmesebb póz.

2012. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
én vagy fekve, vagy ülva-de akkor előregörnyedve tudok szoptatni. szoval nekem felesleges lenne...de mindenkinek más jön be. egy barátnőm vett 70.000ért szuper szoptatós széket lábtartóval minden nyavajával...aztán szegény nem is tudott szoptatni, csak kb 2hétig...
2012. jún. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülök, hogy megvettük :)!
2012. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!