Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Van olyan tejszaporító tea...

Van olyan tejszaporító tea amiben nincs keserű édes kömény? Hogy ne fájjon a picim pocija? A laktoherbet iszom, de lehet hogy attol fáj neki.

Figyelt kérdés

2012. jún. 29. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát az bizony lehet,mert én sok anyukától hallottam,hogy pont emiatt nem javasolják illetve fogyasztják a Laktoherbet.Sokkal jobb a Mecsek,ez nem okoz hasfájást a picinek.Én ezt ittam/iszom.Szerintem próbáld ki ezt,ennyit megér!
2012. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem az ízek miatt nem jött be egyik sem, csak a hipp-es. drága, de inkább megvettem azt. Egyébként én homeós bogyót szedtem Urtica Urens 5 CH, zöld dobozos, nagyon bejött. Hozzátáplálással kezdünk és 2,5 hós volt mikor már csak szopizott, de még akkor is szedtem tovább.

Lehet venni nagy kiszerelésbe is én 1500 Ft-ért vettem, de nagyon sok van benne, meg is maradt egy kevés belőle.

2012. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Pótlást kapott bocsi.
2012. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milusun szoptatós granulátumos tea. Dm-ben lehet kapni. Málna-csipke ízesítésű, hidegen is jó.
2012. jún. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:
Igen, van akinek segít a kömény, mert szélhajtó, másnak meg pont görcsöket okoz...
2012. jún. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem is pont ez a problémám, és éppen ezért sört iszok! NEM alkoholmenteset az nem ér semmit. Nem tudom miért de egfigyeltem h ha alkoholos sört iszok másnapra úgy bedurran hogy csak na. míg ha alkholmentes akkor meg mintha semmit sem ittam volna. Sztem mire kivonják belőle az alkholt addigra vezsíthet abból a dologból ami épp kell a tejhez, lehet butaság de nem csak nálam lett több tej miután ittam. Nem iszom minden nap, csak mondjuk heti egy két dobozzal, és nekem ez is elég lett!
2012. júl. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!