Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Erről mit gondoltok?

Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 29. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
nagy vihart kavart tegnap facebookon,szerintem ez már beteges,de hidegen hagy,mit érdekeljen?
2012. jún. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsővel egyetértek.

Még annyit tennék hozzá, én azért döbbentem le mélységesen, mert oké hogy a hosszúszoknyás naturista hatgyerekes, múlt században ragadt nők "cicikét adnak ebédre" az oviskorú gyereknek is, de azért ezt a Bálint Antóniát ennél értelmesebbnek gondoltam.

2012. jún. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ha olyan nagyon értelmes kislány ahogy írja, már rég rá kellett volna jönnie, hogy nem baba. De viccet félretéve, az anyjának kellett volna már régen elmagyaráznia a lányának, hogy vannak a KISBABÁK és vannak a KISGYEREKEK. A baba szopizik, a gyerek eszik.
2012. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Antónia agyával vmi baj van sztem,de az ő dolga...ezzel kompenzálhatja a kislányát hogy az apja cserben hagyta őket,ezért akar megadni neki mindent.

a véleményem az hogy ez már beteges,és ízléstelennek tartom.

2012. jún. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 xStefix ***** válasza:

Azt, hogy nem így kellene a külvilág felé prezentálni a hosszú távú szoptatás témakörét. (Nem tudom, ki volt az értelmi szerző és mi volt a szándéka, de jót nem tett vele a szoptatás ügyének, az biztos.)

Ezekkel a hírekkel csak azt érik el, hogy mindenki kiakadjon és fujjogjon - ahelyett, hogy más, valósághűbb esetekből kiindulva értelmesen elbeszélgetnénk a témáról, akit érdekel. Aki kétkedik, az kérdezne, aki pedig csinálja, az válaszolna. És mondjuk mindkét oldal tolerálná a másik álláspontját...

De ennek így nincs értelme, sőt, kifejezetten romboló.

2012. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

19.30-kor az Aktívban elmondom a szoptatásról a véleményemet. Remélem úgy vágják össze, hogy az igazság jöjjön le! 8 hónapig szoptattam. Már rég nem!!



Bálint Antónia facebookjáról!

2012. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő elmondta, miért csinálja. Mert azt hiszi, lelkileg így ad meg mindent. De neki sem ártana végre megtanulni hogy nem mellel kell szeretni egy értelemmel bíró gyermeket, hanem szívvel-lélekkel. A szeretet kifejezésének tucatnyi tudatos módja van, a szopizás ösztöne helyett. Ölelés, puszi, közös játék, becézgetés, összebújás és esti mese elalvás előtt - csupa olyan dolog, aminek a babakor végével fel kellene váltani a "cicikével szeretem" típusú gondoskodást. Igaza volt annak a válaszolónak, aki szerint kompenzálni akar, amiért apa elment. Csak épp rossz módszert választott..
2012. jún. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nincs benne tej, és úgy teszi minden nap mellre, akkor még inkább segítségre van szüksége ennek az anyukának. Borzasztó, hogy ilyen helyzetben van, és a családjából eddig senki nem segített rajta.
2012. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!