Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Te elhiszed, hogy valaki...

Te elhiszed, hogy valaki azért nem tud lefogyni mert csökkenne a teje? Vagy csak ezzel védekezik, de valóban lusta?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 08:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
95%
Én úgy tudom, szoptatás alatt nem szabad fogyókúrázni.
2012. júl. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
42%

Suoptatás alatt is le lehet fogyni, de "fogyókúrát" nem lehet tartani, legalább is nem úgy, ahogy a legtöbben elképzelik.


Ha elegendö kalórabevitel mellett sok zöldségfélét, gyümölcsöt, fehérjét fogyaszt SOK folyadékkal, és kevés szénhidrátot (de nem hagyja ki teljesen), emellett rendszeresen mozog (NEM extrém módon sportolni, de naponta sokat sétálni gyorsan, vagy tornázni), akkor igen sokat tud fogyni és a teje sem fogy el.

Ha napi 700 kalóriát akar fogyasztani és nem eszik jóformán semmit, akkor természetesen elmegy a teje.

2012. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
21%

Van egy ismerősöm, aki terhesség alatt kb 10kilót hízott, majd szoptatás alatt még PLUSZ 15kiló felszaladt. :) Szerintem ez sem normális.

Egyébként én simán lefogytam a szoptatás alatt, pedig lusta vagyok. :)

2012. júl. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudom sajna hogy hol van az a határ ahol még nem megy el a tej viszont fogyni is tudok. És tudod mit? Nincs is kedvem ezzel kísérletezni, nekem az az első és legfontosabb hogy a babám ne tápszeres legyen a hiúságom miatt, majd utána a szoptatás végén jön a fogyi! Ja és ez nem kifogás! Csak számomra most tényleg ez a legfontosabb.
2012. júl. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem elhiszem, hanem tudom. Én is így voltam. Szoptatás alatt nem is akartam fogyókúrázni. Így eltelt fél év, és amikor már nem szopott, akkor álltam neki. 2 hónap után látványos volt, de 3 hónap alatt a régi voltam. Szóval nem vagyok lusta.
2012. júl. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%

ja és vannak olyanok akiknek a szervezete igenis szoptatás alatt is raktároz, és a szoptatás végeztével fogynak le! Nem mindenki egyforma!

Aláírom hogy biztosan vannak lusták is akik erre fogják és a szoptatás végén sem fogynak le! De én komolyan nem értem miért kell az olyanokat mint én is bántani, aki tényleg nem mer fogyózni.... Én tudom hogy amint lehet, elkezdem majd az aerobicot és a diétát, és amiatt hogy most még nem merek fogyózni nem tartom lustának magam! Kérlek ne bántsatok ezzel, mert nem igaz hogy lusta vagyok!

2012. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Ami még eszembe jutott... Gondoljatok már bele, van akinek csak úgy a semmitől is elmegy a teje... most elkezd egy "lightos" diétát, elképzelhető hogy pont attól fog elmenni... melyikőtök garantálja hogy nem fog? Fogyózni ráérünk szoptatás után is!!!!!
2012. júl. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez így igaz, diétázás nem hasznos szoptatás alatt. Egyrészt csökkenhet a tej, másrészt a tej minősége megváltozhat. Nem szerencsés fogyózni. Ráér az ember lánya utána is bőven.
2012. júl. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor diétázni és tornázni próbáltam szopi alatt AZONNAL FELÉRE csökkent a tejem mennyisége. Onnan tudom, mert fejtem és üvegből itta a babám. Szóvaligen van olyan. nem kell azonnal ítélkezni és lelustázni valakit. Ez elég ronda dolog....
2012. júl. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kicsit megnyugtattatok.


Rólam van szó, és egész egyszerűen nem hagynak békén az ismerősök, rokonok. Kezdetben csak ugrattak, de most már mondják hogy bezzeg x.y. 3 gyerek után is jobban néz ki stb.


Először itthon DVD-re tornásztam de nem volt eredménye. Ezért eljártam aerobikra, de attól meg csökkent a tejem. Most 2 hónapja személyi edzőhöz járok, de ő sem igazán tud mást mondani. Ilyen a testem, sajnos csak a kemény edzés hozhatna eredményt, de az csökkentené a tejet.


Persze ezt a legtöbben csak üres kifogásnak tartják :-( Jó tudni, hogy nem mindenki gondolkodik így!

2012. júl. 2. 10:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!