Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek csökkenne az...

Szerintetek csökkenne az ébredések száma éjszaka, ha nem velünk aludna a gyerek?

Figyelt kérdés

Van valakinek ilyen tapasztalata? Van mikor keveset 2szer ébred éjszaka, de van mikor 6szor is. Talán, ha külön aludna kevesebbet ébredne fel? Cicire alszik vissza. Lehet érzi, hogy ott vagyok és azért kéri?

Különben a hely nem kicsi, úgy van az együtt alvás, hogy a kiságy van odatolva (oldalkocsi szerűen) a nagy ágyhoz.


2011. jan. 19. 13:34
 1/5 A kérdező kommentje:
14 hós, ez kimaradt
2011. jan. 19. 13:35
 2/5 anonim ***** válasza:
14 hónaposan már elég nagy ahhoz, hogy zavarjátok őt. Szerintem. Apa esetleg horkol, hallja, ahogy forgolódtok, stb..
2011. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva volt, ha magunkhoz vettük az éjszaka közepén attól kezdve szépen aludt reggelig. És nem szokott át.
2011. jan. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen mikor külön ágyba tettük a kislányomat,egy kis heverő ami kisgyerekeknek való.De a kis részen ahol nincs leesésgátló mindig kiesett.És mi apa felől tettük oldalkocsi szerűen.Azóta 1szer ébred de megesik,hogy átalussza az éjszakát.6szor nekünk akkor ébredt mindig ha jöttek a fogai.Felébred,bekucorgok mellé szopizik és már alszik is tovább.
2011. jan. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet igen,hogy már ti zavarjátok!De még az is,hogy cicire alszik vissza!Ezt szokta meg és anélkül nem tud visszaaludni mikor megébred egy-egy alvásciklus végén!Én inkább erről szoktatnám le,majd ha azután is kel akkor valószínű ő már igényli az egyedül alvást!
2011. jan. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!