Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás alatt jelentkező...

Szoptatás alatt jelentkező pecsételő vérzés, Nektek volt ilyen?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? A szopi miatti védettség fent áll még?
2012. júl. 4. 07:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Azaliát szedek nekem is volt valamelyik nap, remélem, hogy csak a gyógyszer okoz ilyet és nem vagyok terhes, és nem a beágyazódás..... Betartottam a két hetet, amikor mással is védekezni kell, de ki tudja milyenek ezek a gyógyszerek. Nekem a kisfiam 3 hónapos és ő is szopizik. Tuti hogy nincs semmilyen védettség szoptatás alatt, ez egy nagy tévhit....Ha nem védekezel, simán teherbe eshetsz szoptatás alatt is. Szedsz gyógyszert? Lehet az okozott pecsételő vérzést.
2012. júl. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kb. 5 napig mikor 2 hós volt a babó, aztán semmi.

Most 5 hósan meg megjött rendesen hirtelen.

nincs olyan hogy szopi alatti védettség, akkor is teherbe lehet esni.

2012. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem szedek gyógyszert és 3 hónapos a babám..
2012. júl. 4. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:
szia!nekem 15honapos ma a lányom még szoptatom májusban jött meg elöször 13honapos volt mi december ota szeretnénk kistesot de még nem jött engem tuti véd:)
2012. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!