Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28 napos ciklus esetén a 14....

28 napos ciklus esetén a 14. napon jelentkező pecsételő vérzés mindenképp ovulációs vérzés vagy okozhatja más is?

Figyelt kérdés
Mert nekem most ebben a hónapban ez volt és már 3 napja késik(ma vagyok a 31. napon) és még nem jött meg. Félek ha az a vérzés nem az ovuláció miatt volt akkor a pé-m akár később is lehetett tehát azért késik. Amugy pontos a ciklusom. Szerintetek megér egy tesztet vagy várjak még?
2009. máj. 20. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:

sztem tesztelj holnap reggel korai pisiböl, mert lehet baba. a középidös vércsepp lehetett ovulácios vér is, néha van néha meg nem.. és álltalában akkor van ha jo nagy petesejt érik meg, tehát teherbe is eshettél.. ird meg mi lett..

32

2009. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Renben, megirom :-)
2009. máj. 20. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!