Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Lehet, hogy a tejmennyiséget...

Lehet, hogy a tejmennyiséget ennnyire befolyásolja ha nem jó a kedvem?

Figyelt kérdés

Pár napja, hogy rossz az idő, és a gyermekorvosunk megjegyzése (hogy ne ijedjek meg, ha nem lesz elég a tejem) ennyire befolyásolhatja a tejmennyiséget? eddig elég volt és most meg azt vettem észre, hogy nem elég a babámnak. Meg puha a cicim is:(. Persze többször megfordul a fejembe, hogy lehet igaza van, de eddig nem volt gond. Hízik is a picim és kicsi tokája, combija is van már.

3998 al született és most 14 hetesen 6620 gramm, fiú.


2009. júl. 10. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én az ilyen dokiktól a falra mászom ! Nyugodj meg , sok mionden befolyásolhatja a tejed mennyiségét , ne rágódj rajta , ha az anyukák nem tudtak volna szoptatni már kihaltunk volna ! Mi erre vagyunk kitalálva , menni fog ezután is . Ne légy elkeseredve , igyál -egyél amennyi jól esik a pici szépen fejlődik , ez a lényeg !
2009. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet kevesebb a tejed,de legjobban ha stresszelsz. Nyugodj meg igyál sok folyadékot egyél tápanyagokban gazdag ételt és pihenj,bár ha tudsz a babóca mellett. Addig nincs semmi baj amig a kisfiad ilyen szépen fejlődik. Én anno a szoptatás után mindig leszivtam a maradék tejet,igy ösztönöztem a mellem további tej termelésre.
2009. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
telihold is volt akkor minden elöfordulhat! Most kell töbször ráteni a babát. Sok folyadék nekem a hoesc multi -töl volt kicsivel több.
2009. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan könnyű a tejet elapasztani, legalábbis én ezt tapasztaltam. A napokban nagyon stresszes voltam több dolog miatt is, de a tejci csak nem fogy. Pedig én már szeretném végleg leválasztani :-S
2009. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!