Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptató anyukák közül szed...

Szoptató anyukák közül szed valaki Cerazette-t? Menstruáltok tőle?

Figyelt kérdés
Nekem ma megjött, szétvág az ideg.. Míg nem szedtem semmi bajom nem volt..

2012. júl. 8. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon hamar megjött tőle, és rendszeresen menstruáltam tőle. Kicsit apadt is tőle a tejci, de sűrű szoptatás mellett kitartottunk.
2012. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azáliát szedek, a hatóanyag ugyanaz.

Az elején 3 napig picit véreztem, de azóta semmi. Lassan 10 hónapja szedem.

2012. júl. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiamat 1 évig, a kislányomat 9,5 hónapig szoptattam Cerazett mellett és egyszer sem véreztem.
2012. júl. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a második levelet, eddig semmi jele hogy megjönne..
2012. júl. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég írta fel a dokim,mert remdszertelen volt a vérzésem szoptatás alatt.Mióta szedem folyamatosan pecsételő vérzésem van :(
2012. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor elkedztem szedni egyszer csak megjött. 10 napig tartott, majd elmúlt. 10 nap múlva megint megjött, 10 napig tartott. Abbahagytam, nem is jött meg. Megint elkezdtem szedni, és megint 10 napig megvolt, 10 ig nem, és ez így váltakozott. Aztán abbahagytam, mert gondoltam ennek így nem sok értelme van...
2012. júl. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is abbahagyom, majd védekezünk máshogy, nekem nem hiányzik a menzesz.. :S
2012. júl. 9. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!