Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szükséges vitaminkészítményt...

Szükséges vitaminkészítményt szedni szoptatás idején?

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:

nem

figyelj oda a táplálkozásra, sok zöldség és gyümölcs sokkal többet ér

2009. júl. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mai táplálkozásunkkal sajnos nem tudunk elegendő vitamint és egyéb szükséges tápanyagot bevinni a szervezetbe, mivel amit a boltban veszünk zöldséget, gyümölcsöt, húst mind, mind kezelik valamilyen szerrel, amitől szebb, nagyobb stb. lesz. Hiányoznak belőlük, illetve kevesebb olyan tápanyagot tartalmaznak, mint régen. Ezért érdemes szoptatás alatt valamilyen vitaminkészítményt (terhesvitamint, pl. elevit) enni, amivel a megnövekedett szükségletet fedezni tudod. Ellenkező esetben romolhat a fog, fokozottabb a hajhullás stb. és nem utolsó sorban a tejből is hiányozhatnak fontos nyomelemek, vitaminok.
2009. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem szedtem semmit a szoptatás alatt 5 hónapig, el is romlottak a fogaim rendesen. Kérdeztem a védőnőt, és azt mondta, ez alkati kérdés, valószínűleg nagyon gyorsan vonta ki a szervezetemből a baba a neki szükséges dolgokat, hiába is szedtem volna bármit, nem tudtam volna megállítani. A kisfiam nagy, vasgyúró baba - én pedig vékony, törékeny alkat vagyok. Azért biztos ami biztos, szedek vitaminokat.
2009. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!