Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti otthonra vesztek fel...

Ti otthonra vesztek fel melltartót, ha igen nem fáj a melletek? A tej mennyiségét nem befolyásolja?

Figyelt kérdés

2012. júl. 11. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nekem nagy a mellem és pont akkor fáj ha nincs rajtam melltartó. Szoptatós anyaként (3x1 év) még éjjel is hordtam mert le akartak szakadni a cicijeim amikor tele voltak.

Nem befolyásolta a mennyiséget, persze ha szűk lett volna akkor igen, attól becsomósodik és fáj.

2012. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszek fel és pont így nem fáj. Persze egy könnyű vékony szoptatós melltartót. Meg azt se szeretném, hogy a szalagok jobban nyúljanak.
2012. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használtam én is, mert úgy volt a könnyebb. Viszont azt észrevettem, ha merevítős/drótosat vettem fel akkor fájt egy kicsit. Könnyű, szellős melltartó egyébként is ajánlott ilyenkor.
2012. júl. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem pici mellem van, én azért hordok szoptatós melltartót, hogy legyen mibe tenni a melltartóbetétet, különben tiszta tej lenne az összes fölsőm...
2012. júl. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:

Amikor folyik a tejem, akkor igen. Illetve éjjelre-nappalra is, ha nagyon meleg van és nem akarok pizsamázni.

Nem fáj és nem befolyásol semmit.


Szoptatás alatt nem javasolt a merevítős meg push-up melltartó! Elnyomhatja a tejcsatornákat, amiből elzáródás, gyulladás lehet! Puha, kényelmes, elég nagy szoptatós melltartót használj, ami sehol nem nyom.

2012. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!