Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ti megfejitek a melleteket ha...

Ti megfejitek a melleteket ha kevesebbet szopik a baba az átlagnál?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám 100 körüliket szopizik általában.Viszont azért elég sokszor van,hogy csak 30-70 között szopizik.Épp ezért méregetem,mert mindig félek,nehogy kiszáradjon,mást nem fogad el.Anyukám állandóan azzal rémisztget,hogy el fog apadni a tejem ha nem fejem meg utána.Ti is így gondoljátok?Fejnem kéne?Amúgy tápláléknak bőven elég,mert mindig meghízza amit meg kell.
2012. júl. 11. 17:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Te sem eszel mindig ugyanannyit :) Az biztos, hogy ártani nem árt a fejés, remekül szaporítja a tejet, de ha Te úgy érzed, hogy anélkül is elég a mennyiség, felesleges fejni.
2012. júl. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4,5hónapos a babám, kb 4x álltam neki fejni, h legyen a fagyasztóban is,de ennyi:) én nem szoktam
2012. júl. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
7 hónapos babám.Eddig összesen 3x fejtem akkor is azért,mert feszült a mellem.Ez az utóbbi 1,5 hónapban történt.Valószínű a hozzátáplálás is közrejátszott + a tejsuaporító ételek.
2012. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem fejem, mert szeretném hogy pont annyi legyen, amennyi neki kell.


nem fog elapadni a tejed, ha mindig megszoptatod, amikor kéri.


a fejéssel a maximum termelést érhetnéd el, ha ez lenne a célod.

2012. júl. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 xStefix ***** válasza:
Dehogy apad el, azért ez nem így megy. :) Ha többször is benne hagyja a tejet, akkor esetleg másnapra kicsit kevesebb lesz, de akkor megint többet szoptatsz és újra megnő pár napon belül. Nagyon rugalmas a rendszer, nem kell túlaggódni. Nem úgy termeljük a tejet, hogy pl. napi 550 ml-t és ha ettől akár 10 milivel is eltérünk, akkor jaj... Nem hal éhen a baba és a tej sem apad el, csak lazán csináld!
2012. júl. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,magnyugodtam :)
2012. júl. 12. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!