Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » 1 hetes baba nem akar szopni,...

1 hetes baba nem akar szopni, volt meg valakinek ilyen kellemetlen tapasztalata?

Figyelt kérdés
a lefejt anyatejet megissza,mellen pedig ordit ed rug-kapal,lehet meg tenni valamit ez ellen?
2012. júl. 8. 22:05
 1/5 alaszka ***** válasza:
Lehet hogy nem jön neki belőle, és türelmetlen. Ha picit fejsz, és mikor beindul utána odateszed, akkor sem tud? A kórházban szopizott, vagy cumisból pótoltak?
2012. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
keveseket szopizott,es nem gyarapodik,maradjak a fejes es cumisuveg mellett vagy kinozzuk meg?
2012. júl. 8. 22:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen kezdett el szopizni rendesen, ő sem tudta szívni kicsit befelé is volt a bimbóm.Én azt tanácsolom, hogy próbálkozz a szoptatással.Minden etetéskor tedd először mellre aztán add oda a lefejt tejet.Mindenképp keresd fel a védőnőt, hogy segítsen.Én nagyon örülök hogy szopizik.Másfél hónapot küzdöttünk de megérte.Sajnos vannak olyan babák, akik akárhogy is próbálkozik az ember nem kell neki a cici, de azért remélem neked is rákap majd!Mindent tegyél meg azért hogy minél több tejed legyen(igyál sokat, egyél rendesen, pihenj...stb).
2012. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ugyan ez volt nálunk is,kitartás és türelem ....

kb 2hetes volt amikor rá kapott a cicire ,bimbovédővel sikerült (de ezzel is kb 5napig probálkouztunk)

elöször is nem kapta meg rögtön a cumisüveget ,max éjszaka 1x,másodszor 3ember kellett hozzá,h elkezdjen szopni,egyébként egésznap fejtem

2012. júl. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A lefejt tejet ne cumisüvegből add, hanem kanálkával, kifelé hajló szélű puhárkából vagy fecskendőből. N szokja meg a cumit, mert azzal könnyű dolga van, a cicin meg dolgozni kell. Melós. Egyébként konzultálj a módszerekről szoptatási tanácsadóval is www.lll.hu,. Ja és sokaknak bevált ilyen esetben az SNS készülék.
2012. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!