Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Hogyan tudnám megtanítani 1...

Hogyan tudnám megtanítani 1 hetes kisfiamnak, hogy rendesen egyen?

Figyelt kérdés
Most csak egy kicsit szopizik és utána csak cicizik, így persze nem elég neki a tej,(ami amúgy sem sok 20-20 ml. cicinként) mert csak a "leves" részét eszi meg.
2009. júl. 12. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól teszed mellre? Mert ha csak a bimbót kapja be, nem is fog jól enni. A bimbóudvart is vegye a szájába, az a jó. Én egy kicsit féloldalra döntöttem a fiam, és a szája a melleddel egy vonalban legyen. Amikor lustult, és finoman megmozgattam a cicim a szája mellett, így tovább evett. Kitartás, jobb lesz nemsokára!
2009. júl. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tedd mellre amilyen gyakran csak tudod és van energiád. Ha egy két héten belüól nem változik a helyzet akkor tápszert is fog kapni. Mondd el a védőnőnek ha jön legközelebb. Megpróbálhatnád fejni a tejet így gyarapodni szokott a mennyisége és adhatnád cumisüvegből,mert abból könnyebb szívni, lehet,hogy elfárad és nem próbálkozik... Ne hagydd éhezni!! Kérj tanácsot a védőnénitől ha nem eszik még napok múlva se rendesen!
2009. júl. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom,h amikor már nem eszik,akkor vedd fel büfizni,h kicsit felébredjen vagy várj egy kicsit és utána folytassátok. Nálunk ez jött be,mert mi elalszunk közben. Egypár nap és Ti is beálltok! Sok sikert és sok tejcsit kívánok!
2009. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!