Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha forralok fel vizet, az...

Ha forralok fel vizet, az hány órán keresztül állhat el, ha nem adom egyből oda a kisfiamnak?

Figyelt kérdés

A babavizet nem issza meg, csak a forrakt vizet. Vagyis 2-3 hetesen adtam neki, néha. Azuóta nem, hogy hallottam, anyatejes babáknak nem kell adni. De most pár hét múlva készülünk egy hosszabb útra, s IC-vel mennénk, ahol nincs fülkés rész, s én nem vagyok az a fajta, aki előveszi a cicijét mások előtt. Eltakarni nehéz lenne, mert a fiam állandóan csapkod vagy rúgkabál szopi közben, s elég gyakran fel kell emelnem szopi közben, mert evés közben szokott büfizni. S ha nem veszem fel, sír. S csak így nyugszik meg, miután kijött a büfi. Mellette váltogatom a mellem, amit vonaton nehezen tudnék megoldani, hogy ne lássák a mellem. S nem hiszem merném csinálni.

Ezért gondoltam, forralnék fel, de mellette vinnék lefejzt anyatejet is, csak, ha szomjas lenne, lenne nálam tartalék víz is.

több órás lenne az út. Budapest-Záhony, s onnan még várni kell buszra, ami még plusz fél óra buszozás.


2011. máj. 15. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
24 óráig jó a víz!De a lefejt anyatejet miből adod majd oda?
2011. máj. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem értem, miért kellene víz, ha viszel tejet. Egyébként a víz felhasználható 24 órán keresztül. A tejet pedig jól felmelegítve De nem forralva öntsd a cumisüvegbe és tedd azonnal egy termosztáskába pl. Avent termosztáska, az 4 órán keresztül tart hidegen vagy melegen. Jó utat, ügyi legyél!
2011. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek. A lefejt anyatejet cumisüvegből kapja.

Másodiknak: Az csak tartalék lenne, ha nem lenne elég neki a tej s míg haza nem értünk s megszomjazna útközben.

Termosztáskánk kettő is van, de nekünk se az olcsóbb, se a drágább nem vált be. Egy órát se bírd ki.

Így vettünk termoszt, s abból öntjük át a tejet a cumisüvegbe, az legalább a megfelelő hőmérsékleten tartja a tejet. Azt is próbáltuk, eddig az vált be.

2011. máj. 15. 19:48
 4/7 A kérdező kommentje:
A tejet már használtuk így, s mi langyosra szoktuk felmelegíteni. Forralni sosem forraltuk.
2011. máj. 15. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
1.vagyok.Csak azért kérdeztem,hogy egyáltalán ismeri e a cumisüveget...de írtad,hogy már kapott abból.De a víz 24 óráig jó!Úgyhogy veheted nyugodtan...
2011. máj. 16. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A babavizet nem issza, s azért kérdeztem, ha sima csapvizet forralnék fel, az meddig áll el? Hány órát?
2011. máj. 16. 11:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is 24 óra!!!!!!!!!!
2011. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!