Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Nektek hogy alakultak a...

Nektek hogy alakultak a ciklusaitok, mikor állt be? Miben változott szülés után?

Figyelt kérdés

6 hónapos a babám és még szoptatom, 1-2x hozzátáplálom. 3 ciklusom volt szülés óta 29-31 naposak. Jelenleg 2 napja késik. Elképzelhető terhesség, mert nem minden esetben védekeztünk. Örülnék, ha úgy adódna...

De simán elképzelhető, hogy még mindig nem állt be a ciklusom szülés után.


Meddig érdemes várnom, hogy megjöjjön? Ti mikor tesztelnétek?



2012. júl. 15. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csinálhatnál már tesztet, én biztos nem bírnám ki :)


(Nekem nem szokott megjönni mikor szoptatok. Első babát fél évig, utána jött meg. Másodikat 14 hónapig, 12 hónapos volt, mikor először megjött. Most fél éves a legkisebb, vele sem jött még meg a menzeszem.)

2012. júl. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mayra ***** válasza:
Hát én abba a nagyon kevés % tartozom. Mindkét gyerekemet szoptattam és melette rendszeres menzeszem volt. Gyerekágyi 3-4 hétig tartott utolsó pár napok pity pöty és bumm megint kiadós vérzés rendre szülés után 4 héttel és utánna is 27-28 naponként. Szerintem is csinálj tesztet mert terhesség akkor is lehet ha valakinek nincs szoptatás alatt menzesz, vagy rendszertelen egyénenként változó.
2012. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!2dik fiamnál egyszre meg jött 6honaposan aztán megint nem 13honapos volt mikor meg jött aztán utána olyan 30-32napontként most lányom 15honapos még szopizik és májusban meg jött azota se
2012. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt én is irhattam volna, az én babám ia 6 hós, múlt hónapban megjött. Most megkésik 4 napja, teszt negatív lett, huhh.
2012. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát, ha holnap reggelre nem jön meg...tesztelek!
2012. júl. 15. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Na teszteltél?
2012. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, negatív lett. vagy csak szórakozik velem valamiért vagy még nem mutatja ki. passz. mindenesetre nem érzek semmi menstruációra utalót és az is fura, hogy az eddigi 3 ciklusom mind pontos volt.
2012. júl. 16. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!