Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mellbimbón szülés előtt 2...

Mellbimbón szülés előtt 2 héttel kicsi rászáradt sárgás dolog?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy ilyeneket kérdezek, gondolom ez kolosztrum, előtej lehet, de ezt le kell mosnom, vagy valahogy leszednem, mert fürdésnél nem jön le, és így veszi a szájába először a gyerek, hogy az ott van rászáradva, nagyon hülyeség, de segítsetek, első baba. Köszönöm mindenkinek!
2012. jún. 1. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én amit tudtam lekapargattam,de a redőkben mindig maradt egy pici. Óvatosan dörzsölgesd zuhanyzás közben,ha nem jön le,hagyd a csudába,nem lesz baja a babának.
2012. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 30 hetes kismama vagyok és már néha nekem is ilyen a bimbóm. Nem szoktam vakargatni, csak megmosom. Ami lejön-lejön, ami nem, az meg nem. Hagyd, nem baj,védi legalább a bimbódat!
2012. jún. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!