Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés után mennyi idő amíg...

Szülés után mennyi idő amíg újra teljesen lemegy a hasam?

Figyelt kérdés
47kg-val kezdtem a terhességet,65-el mentem szülni.Vasárnap lesz 3 hete hogy szültem és már lement rólam 11 kg,már csak a hasamon látszik.Az mikor fog eltűnni?
2012. júl. 19. 10:15
 1/9 anonim ***** válasza:
soha mert a böröd kitägilt,az nem huzzodik vissza
2012. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én 52 kg-mal kezdtem és 66 kg-mal mentem szülni. Most lesz 1 éve, hogy szültem, de még van némi poci rajtam. Alkatfüggő, hogy kinél mikor tűnik el. Lehet rásegíteni sporttal, de csak a 6 hét letelte után, és akkor is kíméletes mozgásformákkal. Amikor a gyerkőc elindul, akkor úgyis szaladhatsz utána :D
2012. júl. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
nem megy le hacsak nem plasztikáztatod,mikor fogjátok fel hog a bör ha kitágul nem tud visszahuzodni
2012. júl. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség hogy nem megy vissza!az enyém teljesen visszament plasztika nélkül is.kockahasam van újra,hanyagolom a szénhidrátot,és csinálok minden nap felüléseket.Pedig engem császároztak!Csak azok takaróznak azzal hogy soha nem lesz már olyan akik lusták,és zabálnak,arról persze nem megy le soha.A bőr rugalmas!ha kitágul max striák lesznek rajta.Nézzétek meg pl Rubint Rékát!Érdekes ő 3 gyereket szült császárral.

Egyébként kedves kérdező nekem kb fél év kellett mire teljesen visszanyertem az alakomat.171 cm vagyok 56 kilóval estem teherbe és 84-gyel mentem szülni.

2012. júl. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem 2 honappal szules utan lapos volt, igaz nem izmos, de jol nezett ki ruhaban (pedig 20 kilot hiztam), ugy 6 honap utan volt olyan mint a meg nem szult baratnomeke.
2012. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 xStefix ***** válasza:

Nekem is visszament teljesen pár hét alatt, már csak a bőr van megnyúlva. Igaz, én nem a hasamra híztam, hanem lejjebb.

Majd ha "ráérek", akkor kicsit feszesítek, egyelőre nem érdekel.

2012. júl. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Kiki01 ***** válasza:
Alkati kérdés, de ha letelik a 6 hét akkor elvileg a méhed már visszahúzódott, szóval ha utána is marad akkor azt edzéssel kell eltüntetni, mert az már zsír.
2012. júl. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hét alatt teljesen a régi lett, de van akinek több, van, akinek még kevesebb. :)
2012. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tia14 válasza:
Mennyetek, már 3-4 hétetekkel, akkor anorexiások vagytok, nekem 9 hónap után is ugyanolyan, de nem szégyellem. És te aki lustának ne ezi a nő társait, süllyedjen el! Amúgy meg senkit nem érdekel a rubint réka, se elég abből is h nem lehet enni szénhidrátot, ez hülyeség, ezzel is az agyamra mennek az emberek!
2014. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!