Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha teljesen eltünik a mehnyak,...

Ha teljesen eltünik a mehnyak, akkor ezzel együt beindul a szüles is? Vagy nem feltetlenül?

Figyelt kérdés
Megvan a mehnyakam rövidülve,egy hete volt nem egeszen 2 cm.Rettegek,h koraszülesem lesz. 34+6 hkm
2012. jún. 8. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs mitől rettegned. Ettől még túl is hordhatod. Arról nem beszélve, hogy 35 hetes vagy. Még ha meg is születik, semmi gondja nem lenne a babádnak emiatt. Nyugi.
2012. jún. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dehogy lesz koraszülésed. 34 hetesen nekem 1 cm volt, cx1111, a feje beilleszkedve, 3 alkalommal rendszeres 10 perces fájásokkal, és mégis 38+4-en szültem. Nyugalom.


Arról nem is beszélve, hogy szerintem a 2 cm-es méhnyak az abszolút nem gáz ilyen terhességi korban.

2012. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen!:)
2012. jún. 8. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem 18.héttől CG 1000,azaz a méhnyakam teljesen elvékonyodott.nem pihenek,takarítok lótok-futok,cipekedek,és még egyben vagyunk.36 hetes km.

de egyébként ha most szülnél sem lenne bajotok,egy kicsit tovább maradnátok kórházban de lehet még az se...

bnőm most szült 35.hétre és minden rendben velük.

36 hetes km

2012. jún. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,még csak annyi hogy velem a szülésznő homeopátiás szert szedet hogy még jobban vékonyodjak,mert akkor kevesebbet vajúdok,uh inkább örülj h rövidülsz!
2012. jún. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!